Controlled Labs

Controlled Labs to działająca od 2005 roku amerykańska firma produkująca suplementy diety dla sportowców. Przyznany marce certyfikat GMP - Dobra Praktyka Produkcyjna oznacza nie tylko najwyższą jakość asortymentu, ale także gwarancję, że wyroby Controlled Labs nie są zanieczoszczone zakazanymi hormonami. Oferta Coltrolled Labs kierowana jest do sportowców różnych dyscyplin, a jej produkty od początku należą do najlepszych w swojej klasie. Decydując się na Controlled Labs możemy wybierać sporód wielu suplementów, a najbardziej znane z nich to bezkonkurencyjna przedtreningówka White Flood, która jako jedna z nielicznych na rynku nie zawiera w składzie kreatyny, czy Orange Triad - zestaw witamin, minerałów i formuła regenerująca stawy w jednym. Orange Triad to najlepszy kompleks witaminowy na świecie.

Jest 6 produktów.
 • Green MAGnitude to suplement, którego działanie polega na zwiększaniu poziomu energii wewnątrzkomórkowej, dzięki czemu następuje szybki wzrost siły i masy mięśniowej. 

  168,98 zł
 • White Flood to produkt przeznaczony do stosowania w okresie bezpośrednio przed treningiem, zawierający związki m.in.: dodające energii, poprawiające wydolność oraz zwiększające produkcję tlenku azotu. 

 • CONTROLLED LABS Purple Wraath to preparat, który przyśpieszy procesy anaboliczne w Twoim organizmie i sprawi, że treningi staną się jeszcze intensywniejsze. Dzięki niemu, możesz poprawić wydajność organizmu w czasie treningu i usunąć z niego nadmiar wody. Najważniejszym składnikiem są wartościowe aminokwasy, uzupełnione wyciągiem z imbiru.

  258,99 zł
 • Controlled Labs Blue Up™ to produkt zaliczany do kategorii suplementów podnoszących poziom testosteronu. Jednak w przeciwieństwie do większości tego typu produktów, jego działanie jest bardziej złożone. Oprócz podniesienia poziomu całkowitego testosteronu, hamuje jego wiązanie poprzez ograniczenie aktywności SHBG (globulina wiążąca hormony płciowe).

  89,00 zł
 • White Blood 2 to produkt stworzony z myślą o optymalizacji przepływu krwi i składników odżywczych w organizmie. Zawiera związki rozszerzające naczynia krwionośne, a tym samym umożliwiające szybsze odżywienie i mocniejsze ukrwienie, potrzebujących tego tkanek.

Wyświetlane 1 - 6 z 6

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?