Controlled Labs

Controlled Labs to działająca od 2005 roku amerykańska firma produkująca suplementy diety dla sportowców. Przyznany marce certyfikat GMP - Dobra Praktyka Produkcyjna oznacza nie tylko najwyższą jakość asortymentu, ale także gwarancję, że wyroby Controlled Labs nie są zanieczoszczone zakazanymi hormonami. Oferta Coltrolled Labs kierowana jest do sportowców różnych dyscyplin, a jej produkty od początku należą do najlepszych w swojej klasie. Decydując się na Controlled Labs możemy wybierać sporód wielu suplementów, a najbardziej znane z nich to bezkonkurencyjna przedtreningówka White Flood, która jako jedna z nielicznych na rynku nie zawiera w składzie kreatyny, czy Orange Triad - zestaw witamin, minerałów i formuła regenerująca stawy w jednym. Orange Triad to najlepszy kompleks witaminowy na świecie.

Jest 6 produktów.
 • Green MAGnitude to suplement, którego działanie polega na zwiększaniu poziomu energii wewnątrzkomórkowej, dzięki czemu następuje szybki wzrost siły i masy mięśniowej. 

  168,98 zł
 • CONTROLLED LABS Purple Wraath to preparat, który przyśpieszy procesy anaboliczne w Twoim organizmie i sprawi, że treningi staną się jeszcze intensywniejsze. Dzięki niemu, możesz poprawić wydajność organizmu w czasie treningu i usunąć z niego nadmiar wody. Najważniejszym składnikiem są wartościowe aminokwasy, uzupełnione wyciągiem z imbiru.

  258,99 zł
 • White Flood to produkt przeznaczony do stosowania w okresie bezpośrednio przed treningiem, zawierający związki m.in.: dodające energii, poprawiające wydolność oraz zwiększające produkcję tlenku azotu. 

 • -20%

  Controlled Labs Blue Up™ to produkt zaliczany do kategorii suplementów podnoszących poziom testosteronu. Jednak w przeciwieństwie do większości tego typu produktów, jego działanie jest bardziej złożone. Oprócz podniesienia poziomu całkowitego testosteronu, hamuje jego wiązanie poprzez ograniczenie aktywności SHBG (globulina wiążąca hormony płciowe).

  71,20 zł 89,00 zł
 • White Blood 2 to produkt stworzony z myślą o optymalizacji przepływu krwi i składników odżywczych w organizmie. Zawiera związki rozszerzające naczynia krwionośne, a tym samym umożliwiające szybsze odżywienie i mocniejsze ukrwienie, potrzebujących tego tkanek.

Wyświetlane 1 - 6 z 6

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?