Opinie o Nas

Lista produktów marki Controlled Labs

  • Sprawdzona amerykańska marka
  • Ciekawe kompozycje składników
  • Wysoka jakość suplementów

Sprawdzona amerykańska marka

Controlled Labs to sprawdzona amerykańska firma, która działa na rynku suplementów od 2005 roku. Prawie dwudziestoletnie doświadczenie i dystrybucja suplementów na cały świat sprawiają, że Controlled Labs cieszy się dużym zaufaniem konsumentów.

 

Ciekawe kompozycje składników

Controlled Labs oferuje szeroki wybór suplementów, ukierunkowanych na różne cele. Każdy z nich ma wyróżniający się skład i zastosowanie. Kompleks witamin Orange Triad to połączenie 6 zestawów składników: witaminy i składniki mineralne, kompleks na ścięgna, kości, trawienie, odporność i wsparcie układu sercowo-naczyniowego. Kompleks kreatynowy Green Magnitude to unikalne połączenie kreatyny, betainy i tauryny, świetnie nawadniający mięśnie i dodający siły. W ofercie Controlled Labs są również suplementy na wsparcie pracy mózgu, nawadniające, aminokwasy czy przedtreningówki.

 

Wysoka jakość suplementów

Główną myślą przewodnią Controlled Labs jest zapewnienie wysokiej jakości suplementów. Marka Controlled Labs dba o jakość na każdym etapie produkcji - od doboru surowców, przez ich przetwarzanie, po analizę gotowych suplementów. W produkcji Controlled Labs przestrzega zasad GMP i NSF.

Top 3 produkty Controlled Labs:

Aktywne filtry