Opinie o Nas

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Smak

Smak

Kraj pochodzenia

Kraj pochodzenia

Forma

Forma

Suplementy

Suplementy w Strefa Mocy

Suplementy i odżywki w Strefie Mocy obejmują szeroki asortyment produktów dla sportowców (trenujących zawodowo i amatorsko), rekonwalescentów czy osób starszych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób zastanawia się jaką odżywkę wybrać dla siebie lub swojego znajomego. Ilość zalewających rynek informacji (i produktów) powoduje, że wiele osób poszukuje profesjonalnego doradztwa w zakresie suplementów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferujemy największy wybór suplementów i odżywek oraz najlepsze doradztwo suplementacyjne.

Wspieramy dietę sportowców oraz innych osób, których cele znacznie wykraczają poza sprawność, energię – są to osoby poszukujące odżywek regeneracyjnych po urazach (rehabilitacji, leczeniu szpitalnym) oraz osoby suplementujące dietę w trakcie leczenia różnych schorzeń i chorób.

Produkty i usługi w Strefie Mocy kierujemy do wszystkich osób chcących zadbać o siebie – swoją formę sportową, ogólne zdrowie fizyczne i bardzo istotne samopoczucie. Zdajemy sobie sprawę, że suplementy są dodatkiem do diety i ogółem – zdrowego stylu życia, dlatego stawiamy doradztwo w zakresie diety i suplementacji w sporcie na pierwszym miejscu.

  

Nie jesteśmy tylko zwykłym sklepem z odżywkami!

U nas dowiesz się jaką odżywkę wybrać, ale także jak trenować, jak poprawić regenerację i sen oraz jak poczuć się lepiej osiągając lepszą wydajność w codziennej pracy i na treningu.

  

Jakie produkty znajdziesz w Strefie Mocy?

Poza dużym wyborem białek i kreatyn posiadamy szereg preparatów regenerujących dla sportowców tj. aminokwasy (BCAA, glutaminę), węglowodany i napoje sportowe, suplementy przedtreningowe, boostery azotowe, witaminy i minerały, spalacze tłuszczu, suplementy na stawy oraz preparaty ziołowe.

W sklepach Strefa Mocy w Warszawie i Gdańsku oraz w sklepie internetowym Strefa Mocy znajdziesz suplementy najlepszych renomowanych marek z certyfikatami oraz produkty spierające sportową dietę.

  

Kim są nasi klienci?

Klienci Strefy Mocy to zarówno osoby aktywne fizycznie, jak i miłośnicy zdrowego stylu życia. Odbiorcami naszych produktów są nie tylko sportowcy. Pomagamy również osobom starszym i rekonwalescentom. W sklepach Strefa Mocy znajdziecie także odżywki i suplementy dla kobiet aktywnych fizycznie. W ofercie znajduje się bogaty asortyment odżywek dla zawodniczek i zawodników fitness czy kulturystyki, ale współpracujemy także z różnymi sportowcami i osobami dla których liczy się po prostu dobre samopoczucie i… zdrowie!

Z naszych produktów i porad w zakresie dietetyki i suplementacji korzystają sympatycy zdrowego stylu życia i bywalcy siłowni, ale również:

– biegacze, kolarze, triathloniści,

– zawodnicy zespołowych gier sportowych (piłka nożna, siatkówka, koszykówka),

– sportowcy trenujący sporty walki,

– pływacy, tenisiści, biegacze OCR i ultramaratończycy oraz wielu innych sportowców!

 

Pamiętaj! Żaden suplement nie zastąpi zdrowego stylu życia, ale suplementy i odżywki mogą pomóc wtedy, kiedy stanowią dodatek do zbilansowanej diety i całego stylu życia. Odpowiednie suplementacja, doradztwo i dobór produktów to część naszego DNA!
Zapraszamy do naszych sklepów z suplementami!

Aktywne filtry