Opinie o Nas

Lista produktów marki Blender Bottle

  • Sprawdzona międzynarodowa marka
  • Wysoka jakość wykonania
  • Szeroki wybór shakerów
  • Odporne na zapachy

 

Sprawdzona międzynarodowa marka

BlenderBottle to marka założona na początku XXI wieku. Historia BlenderBottle rozpoczęła się od wyprodukowania kulki BlenderBall, przypominającej trzepaczkę do mieszania, dzięki której składniki szejków łatwo mieszały się w naczyniu. Z tego drobnego elementu, firma ewoluowała jednego z największych producentów wysokiej jakości szejkerów na świecie.

 

Wysoka jakość wykonania

Wszystkie shakery BlenderBottle wykonane są z wysokiej jakości BPA free plastiku lub nierdzewnej stali. BlenderBottle stosuje technologie, które pozwalają zabezpieczyć shakery przed przeciekaniem, dzięki dokładnemu zamknięciu.

 

Szeroki wybór shakerów

Shakery BlenderBottle występują w wielu różnych kolorach, kształtach i pojemnościach. Co więcej, można wybrać również materiał z którego wykonany jest shaker - plastik BPA free lub stal nierdzewna. BlenderBottle oferuje również shakery z dodatkową blokadą, gwarantujące 100% zamknięcie shakera.

 

Odporne na zapachy
Shakery BlenderBottle Pro Series i wykonane ze stali są odporne na zapachy. Dzięki temu, napój będzie miał czysty smak, bez nieprzyjemnego posmaku plastiku.

Aktywne filtry