Agisko

AGISKO to marka przodująca na rynku suplementów diety dla sportowców dyscyplin wytrzymałościowych. Cechą wyróżniającą artykuły tego producenta jest nacisk na ich naturalny skład – nie zawierają sztucznych konserwantów, słodzików czy barwników, ani też sztucznych stymulantów układu nerwowego. Opracowane przy udziale dietetyków składy produktów Agisko bazują na składnikach roślinnych, takich jak węglowodany pochodzące z ekologicznych upraw zbóż czy syrop z agawy. Dzięki temu mogą je stosować nawet zawodnicy o wrażliwych przewodach pokarmowych i wyjątkowo młodzi, dla których ważna jest wysoka przyswajalność i długotrwałe, skuteczne działanie.
Jest 2 produktów.
  • Innowacyjny żel energetyczny na bazie naturalnych składników, który dostarcza energii poprzez dwa szlaki metaboliczne - łączy węglowodany ze średniołańcuchowymi kwasami tłuszczowymi MCT. Razem dają opatentowaną formułę "paliwa" polecanego szczególnie sportowcom wytrzymałościowym - m.in. kolarzom, biegaczom i triathlonistom.

    8,98 zł
  • Agisko Sport Drink to suplement w formie koncentratu do rozcieńczenia w wodzie, który doskonale nawadnia organizm i dostarcza składniki odżywcze zużywane podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Butelka z komorą pozwalającą na dokładne odmierzenie porcji preparatu ułatwia dawkowanie.Produkt ten polecany jest szczególnie zawodnikom wykonującym długie...

    138,98 zł

Wyświetlane 1 - 2 z 2

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?