Pojemniki na żywność

Pojemniki na żywność
Jest 7 produktów.
 • Dodatkowe pojemniki do kompletu GoStak, które możesz dokręcić do swojego Startera lub korzystać niezależnie. Skompletuj swój własny zestaw idealnie spełniający Twoje oczekiwania, a Twoje niezbędne suplementy i przekąski będziesz mógł mieć zawsze przy sobie niezależnie od tego, jak bardzo aktywny jest Twój dzień.

  44,99 zł
 • TIROSS Lunch Box Silikonowy Medium to pojemnik wyróżniający się ciekawym systemem zamykania i możliwością złożenia po użyciu. Dzięki temu nie będziesz narzekał, że pojemnik zabiera za dużo miejsca. Lunch box jest szczelny i pozwala na higieniczne przenoszenie potraw.

  21,99 zł
 • TIROSS Lunch Box Silikonowy Small to sprytny pojemnik na jedzenie. Możesz w nim przenosić potrawy, podgrzewać je w kuchence mikrofalowej, myć go w zmywarce, a gdy zjesz posiłek, wystarczy go złożyć. Dzięki temu zajmie znacznie mniej miejsca. Pojemnik zawiera także widelec połączony z łyżką.

  15,99 zł
 • TIROSS Lunch Box Silikonowy 3 komory to coś więcej, niż tylko zwykły pojemnik na jedzenie. Możesz oddzielić w nim różne składniki Twojego lunchu, a także znacznie zmniejszyć jego rozmiary, przez złożenie sylikonowych komór. W zestawie dostajesz widelec z łyżką. Produkt jest odporny na promieniowanie mikrofalowe.

  33,98 zł
 • TIROSS Lunch Box Silikonowy Big pozwala na przeniesienie nawet dużej porcji jedzenia. Szczelna pokrywka zapewnia higienę, natomiast składane dno jest bardzo przydatne, z uwagi na mniejszą ilość miejsca, zajmowanych przez niego po złożeniu. Pojemnik jest bezpieczny dla zdrowia i nie wpływa na smak jedzenia.

  20,99 zł
 • Jeśli codziennie wychodząc z domu zastanawiasz się, w co wygodnie zapakować swoje suplementy na cały dzień, to BLENDER BOTTLE Expansion Pak będzie świetnym rozwiązaniem. Trzy łączone, szczelne pojemniczki o różnych wielkościach pomieszczą zarówno kapsułki jak i proszek, a dzięki kompaktowym rozmiarom nie zajmą w Twojej torbie dużo miejsca. Zaufaj jakości...

  34,99 zł
 • Dodatkowe pojemniki do kompletu GoStak, które możesz dokręcić do swojego Startera lub korzystać niezależnie. Skompletuj swój własny zestaw idealnie spełniający Twoje oczekiwania, a Twoje niezbędne suplementy i przekąski będziesz mógł mieć zawsze przy sobie niezależnie od tego, jak bardzo aktywny jest Twój dzień.

  44,99 zł

Wyświetlane 1 - 7 z 7

Zdrowe i smaczne posiłki są gwarancją naszego dobrego samopoczucia – warto włożyć nieco wysiłku w ich codzienne przygotowanie. Zamiast zadowalać się szybkimi przekąskami oraz daniami zamawianymi do pracy przygotujmy śniadania, obiady i kolacje w domu – takie posiłki będą znacznie smaczniejsze, ale przede wszystkim: pełnowartościowe. Możemy zabierać je do pracy, na siłownię, na wycieczki w góry – gdzie tylko chcemy. Będzie to możliwe dzięki wykorzystaniu pojemników na żywność. Co warto o nich wiedzieć?

Nowoczesne Pojemniki na żywność

Domowy posiłek w pracy czy podczas treningu? Teraz to możliwe. Wykorzystując nowoczesne pojemniki na żywność możemy mieć ulubione dania zawsze pod ręką. Dzięki temu rozwiązaniu jedzenie jest nie tylko odpowiednio zabezpieczone, ale i smaczne – wykorzystywane do produkcji pojemników materiały nie nadają żadnego smaku czy zapachu. Pojemniki na żywność tworzone są z wysokiej jakości materiałów syntetycznych, silikonu – wszystkie zostały przebadane i przetestowane, aby nie wpływać na smak potraw czy nasze zdrowie. Producenci zadbali także o to, aby pojemniki na żywność móc czyścić w automatycznych zmywarkach. Większość z pojemników jest także przystosowana do stosowania w mikrofalówkach – nie potrzebujemy dodatkowego talerza do odgrzania wcześniej przygotowanego dania. Nowoczesne pojemniki na żywność to wygodny sposób na smaczne i domowe posiłki gdziekolwiek jesteś!

Pojemniki na sypką żywność

Orzechy, nasiona zbóż, suszone owoce – wszystkie te produkty posiadają moc witamin oraz mikroelementów, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Warto podjadać je każdego dnia, pomiędzy posiłkami oraz dodawać je do głównych dań. Jak mieć je zawsze pod ręką? Pojemniki na sypką żywność okażą się strzałem w dziesiątkę! Kupując pojemniki na sypką żywność możemy swoje ulubione przekąski mieć zawsze przy sobie. Odpowiednio zaprojektowane oraz zabezpieczone stanowią świetne uzupełnienie torby sportowca czy też osoby aktywnej. Pojemniki na sypką żywność sprawdzą się podczas planowania wyjścia na siłownię czy też całodniowej wycieczki rowerowej. Pojemniki na sypką żywność możemy umieścić w torbie treningowej, plecaku czy nawet walizce podróżnej – bez obawy, że cokolwiek się wysypie. Pojemniki na sypką żywność wykorzystywane są również jako transporter dla odmierzonych ilości odżywek w proszku. Na siłowni wystarczy wsypać je do kubka, wymieszać z wodą – i gotowe!

Składane pojemniki na żywność

Ciekawą alternatywą dla osób jedzących domowe posiłki poza domem będą składane pojemniki na żywność. Zazwyczaj są one tworzone z 3-4 segmentów oddzielonych od siebie szczelnie, dzięki czemu każda potrawa jest odpowiednio zabezpieczona przed mieszaniem z innymi. W segmentach możemy umieścić surówki, mięsa z sosami, koktajle przygotowane z myślą o treningach, sypkie przekąski takie jak orzechy czy suszone owoce. Możliwości jest naprawdę sporo. Składane pojemniki na żywność znajdziemy w topowych sklepach dla sportowców i osób aktywnych. Składane pojemniki na żywność to świetna opcja dla osób, które cały dzień spędzają poza domem i nie chcą zadowalać się gotowymi daniami na wynos. Składane pojemniki na żywność tworzone są z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, możemy je również myć w zmywarkach automatycznych. Decydując się na składane pojemniki na żywność ulubione produkty spożywcze możemy mieć zawsze przy sobie!

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?