Opinie o Nas

Akcesoria

Akcesoria w Strefa Mocy

W tej zakładce znajdziecie największy na rynku wybór akcesoriów treningowych! Stanowią one niezwykle istotny atrybut każdego sportowca. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt treningowy, który pozwoli Wam skuteczniej budować formę sportową oraz uchroni przed uszkodzeniami i kontuzjami.

Oferujemy paski, haki i taśmy do ćwiczeń, hantle, paski na nadgarstki, gumy oporowe, mini i power band, ale także niezwykle przydatne akcesoria tj.: pasy i rękawiczki do ćwiczeń na siłowni, bidony i shakery, pudełka na kapsułki (pill box), pudełka na odżywki (power box oraz trzy częściowy power box). 

W sprzedaży dostępne są także opaski na kolana, opaski na łokcie, opaski na nadgarstki, które doskonale usztywniają kończyny, poprawiają chwyt i efektywność treningu oraz zmniejszają ryzyko kontuzji.

Każdy sprzęt wykonany jest z wysokiej klasy trwałych i wytrzymałych materiałów!

  

Rękawiczki, grippady, taśmy, haki i paski treningowe...

Nasz asortyment to również duży wybór rękawiczek treningowych (zarówno tych klasycznych bez usztywniacza, jak również z różnym systemem pasków i wzmocnień). Posiadamy różne modele rękawiczek na siłownię dla kobiet i mężczyzn oraz owijki / taśmy treningowe czy specjalne ściągacze na kolana, nadgarstki i łokcie. Rękawiczki są wygodne oraz solidnie wykończone, dzięki czemu zapewniają trwałość oraz chronią przed odciskami.

Zadbaliśmy także o specjalne paski treningowe do ćwiczeń (również szerokie oraz z hakami), które doskonale sprawdzą się u osób podejmujących treningi siłowe oraz grippady (umożliwiające chwyt sztangi, hantli – wykonane z lekkiego materiału chroniącego dłonie przed otarciami).

  

Mocne i solidne pasy treningowe

W ofercie sklepu posiadamy wygodne i wytrzymałe pasy treningowe ze skóry, pasy treningowe nylonowe w różnych wersjach kolorystycznych zapewniające zwiększoną stabilizację ciała. Mocne i stabilne klamrowe zapięcie oraz kilkukrotne przeszycia pasów na trening zapewniają stabilizację i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

   

Największy wybór shakerów treningowych!

W naszej ofercie znajdziecie również największy wybór shakerów renomowanych marek (w tym także BlenderBottle), które nie tylko ułatwią Wam przygotowanie szejka / koktajlu, ale również pomogą Wam spakować dodatkowe porcje białka oraz kapsułki (dzięki dodatkowym pojemnikom na białko i kapsułki). Posiadamy zarówno małe, średnie i duże shakery. W sprzedaży dostępne są także elektryczne blendery i miksery do białka.

   

Bidony, butle na wodę oraz napoje sportowe

Oferujemy również bidony treningowe, butle na wodę (water jug). Niezależnie, czy ćwiczysz na siłowni, trenujesz bieganie, kolarstwo, wybierasz się na sportową wyprawę i podróż, czy trenujesz inne sporty – zawsze znajdziesz tu coś dla siebie! Oferowane przez nas bidony na trening i butle na wodę są trwałe (nie przeciekają i nie pękają) dzięki solidnie wykonanym materiałom i uszczelkom.

Wygodę zapewniają dodatkowe tłoczenia poprawiające ucisk i chwyt oraz tłoczone rączki. Niezależnie, czy potrzebujesz dużego czy małego bidonu, a może pojemnej dużej butli na wodę – to miejsce pozwoli znaleźć coś dla siebie lub znajomych.

  

Inne akcesoria – pojemniki na żywność

Szklane pojemniki na żywność to kolejny hit naszego sklepu, który cieszy się ciągle rosnąca popularnością sprzedaży. Pojemniki na żywność posiadamy również z innych materiałów bez BPA (pojemniki bez bisfenolu A).

Jeśli szukasz bogatego asortymentu akcesoriów na trening pamiętaj, że poza wyżej wymienionymi sprzętami dostaniesz u nas także taśmy treningowe, miarki, fat kalipery, skakanki, pasy wyszczuplające i wiele innych przyrządów. Zaletą  oferowanych przez nas akcesoriów nie jest tylko duży wybór produktów, ale także wysoka jakość wykonania akcesoriów i sprzętu sportowego.

Aktywne filtry