Dorian Yates

Seria suplementów sygnowana przez sześciokrotnego zdobywcę prestiżowego tytułu Mr. Olimpia Doriana Yates'a. Wszechstronna wiedza na temat treningu i suplementacji oraz ogromne doświadczenie Yates'a zaowocowały wydaniem linii odżywek dla sportowców składającej się z sześciu unikatowych, dopracowanych pod każdym względem produktów, które w krótkim czasie podpiły rynek suplementów diety. Świetnym przykładem jest NOX PUMP - formuła przedtreningowa, która szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych "przedtreningówek" na świecie. Rzesze zadowolonych klientów są najlepszym dowodem, potwierdzającym skuteczność preparatów spod znaku DY.

Jest 6 produktów.
 • CREAGEN to naukowo opracowana, zaawansowana formuła zaprojektowana, aby pomóc budować mięśnie na poziomie genetycznym. Zaprojektowany dla kulturystów, jego skutki okazały się być 750% większe niż w przypadku zwykłych produktów kreatynowych w przypadki budowy mięśni i zwiększania rozmiaru. 

  99,00 zł
 • Dzięki zawartości kluczowych do zwiększania produkcji naturalnego testosteronu składników, skutecznie podbijesz swój testosteron i poprawisz samopoczucie. Całe opakowanie Dorian Yates Testex 270g to kuracja na cały miesiąc. Nie czekaj i już dziś zaufaj zawodowcom.

  138,99 zł
 • Dorian Yates Nutrition GHBLAST suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie. Podnosi poziom hormonu wzrostu w surowicy krwi. Pomaga budować tkankę mięśniową, spala tłuszcz, reguluje sen.

  178,99 zł
 • Tempro to odżywka białkowa stworzona z myślą o poważnie trenujących ludziach, jej skład ma za zadanie odżywić mięśnie, pobudzić je do szybkiego wzrostu i dodatkowo zabezpieczyć je w czasie redukcji tkanki tłuszczowej. Tempro to 7 różnych protein zmieszanych w odpowiednich proporcjach. 

  199,00 zł
 • Legendarna odżywka węglowodanowo-białkowa (gainer) tylko dla prawdziwych kulturystów! Powoduje mega przyrost masy mięśniowej, gwarantuje szybką regenerację po treningu siłowym.

  148,99 zł
 • Dynamino to suplement, przeznaczony do stosowania w trakcie treningu, ukierunkowany na maksymalne przyspieszenie procesów anabolicznych i regeneracji potreningowej.

  138,99 zł

Wyświetlane 1 - 6 z 6

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?