Opinie o Nas

Lista produktów marki Body Attack

  • Sprawdzona niemiecka marka
  • Młoda, wykwalifikowana kadra
  • Czyste suplementy dla sportowców
  • Wysokiej jakości produkty

 

Sprawdzona niemiecka marka

Body Attack to znana niemiecka marka, działająca na rynku od 1994 roku. Obecnie suplementy Body Attack sprzedawane są w ponad 30 krajach na całym świecie.

 

Młoda, wykwalifikowana kadra

Marka Body Attack dba, aby kadra pracowników była wykwalifikowana i pełna energii. Dzięki temu, tworzone suplementy są oparte na nauce, a doradcy w sklepach zapewniają poradę odnośnie doboru produktów.

 

Czyste suplementy dla sportowców

Suplementy Body Attack produkowane są z myślą o sportowcach. Produkty zawierają składniki o udowodnionym korzystnym działaniu w sporcie, mają też odpowiednio wysokie dawki. Co więcej, suplementy Body Attack są regularnie testowane przez niezależną organizację i widnieją na Liście Kolońskiej - Cologne List® gwarantuje, że produkt jest czysty, bez substancji zabronionych dla sportowców. Nic dziwnego, że marce Body Attack ufają czołowi sportowcy - olimpijczycy, zawodnicy Bundesligi, mistrzowie Niemiec i Europy.

 

Wysokiej jakości produkty

Do produkcji swoich suplementów marka Body Attack wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości surowce. Kreatyna Body Attack produkowana jest przy użyciu niemieckiego, czystego surowca Creapure®, z kolei cytrulina zawiera opatentowany CitruSyn®. Dodatkowo, produkcja odbywa się zgodnie z normami ISO 9001:2008 i IFS.

Top 3 produkty Body Attack:

Aktywne filtry