Dymatize

Dymatize Nutrition to amerykańska firma od 20 lat zajmująca się produkcją suplementów diety dla sportowców. Logo Dymatize jest doskonale rozpoznawalne na całym świecie i od lat kojarzone z wysoką jakością w przystępnej cenie.
Szereg badań i testów nad czystością użytych surowców powoduje, że produkty Dymatize spełniają najwyższe standardy jakości. Producent szczyci się tym, że w przeciwieńśtwie do innych, posiada własne laboratorium smaku, gdzie tworzy swoje unikalne kompozycje, podczas gdy inne firmy korzystają z gotowych dostępnych na rynku. Firma Dymatize jako jedna z nielicznych posiada własne plantacje surowców do wyrobu odżywek, by kontrolować proces produkcji już od samego początku. Najlepiej rozpoznawalnymi odżywkami Dymatize są Elite Fusion 7 - doskonała odżywka białkowa łącząca w sobie 7 frakcji białek oraz legendarna przedtreningówka X-Pand.

Jest 21 produktów.
 • Dymatize Dyma Burn Xtreme jest produktem, którego skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania przeszły już do legendy. Masz przed sobą najnowszą odsłonę tego rewelacyjnego produktu. Nowa formuła cechuje się jeszcze lepszym i szybszym działaniem.

  108,99 zł
 • Dymatize Acetyl L-Carnitine ułatwia transport i metabolizm długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondrium dla procesu ich utlenienia i wyzwalania energii. ALC - Acetylo-L-Karnityna jest aminokwasem syntezowanym w wątrobie oraz w nerkach z lizyny i metioniny.

  58,98 zł
 • BCAA Complex 2200 to aminokwasy rozgałęzione wytworzone w specjalnej technologii TIME RELASED. Niezbędne aminokwasy dostają się do krwiobiegu stopniowo uwalniając swoją moc. Nic sie tu nie zmarnuje, wszystko jest zaprogramowane na maksymalne wykorzystanie składników.

  148,99 zł
 • Odżywka poprawiająca regenerację po treningową, wzmacnia anabolizm mięśni. Poprzez zastosowanie dwóch form kreatyny i dużej ilości dekstrozy, która jest transporterem, produkt maksymalnie przyspiesza proces regeneracji. Dodatkowa porcja aminokwasów, odżywia mięśnie i przyspiesza ich wzrost.

  109,00 zł
 • - Uzupełnia dietę w białka, tłuszcze, węglowodany oraz makro- i mikroelementy - Zwiększa siłę i masę mięśniową - Wzbogacony kreatynę - Kilka rodzajów białek o różnym czasie wchłaniania - Działa anabolicznie i antykatabolicznie 

 • -20%

  Tribulus Terrestris to ekstrakt z owoców buzdyganka ziemnego, który jest znany już od ponad 5000 lat jako afrodyzjak. Wzmacnia witalność organizmu, pobudza wydzielanie testosteronu, przez co korzystnie wpływa na potencję i łagodzi zaburzenia funkcji seksualnych.

  47,20 zł 59,00 zł
 • Nowoczesny suplement o dużej sile! Potężnie skoncentrowany stack kreatynowy stworzony z najwyżej jakości substancji, wpływa na podniesienie motywacji i koncentracji, poprawia wydajność podczas intensywnych sesji, zwiększa uczucie pompy. Aminokwasy BCAA i L-glutamina zapewniają zmniejszenie katabolizmu i aktywację przyrostu masy mięśniowej. Dzęki...

  119,00 zł
 • Aminokwasy dzielimy na egzogenne – które trzeba dostarczać organizmowi z pożywieniem i endogenne – które organizm potrafi sam syntetyzować, jednak kosztem energii i puli pozostałych aminokwasów. Dlatego też tak ważne jest dostarczenie wszystkich aminokwasów i to w najbardziej dostępnej i łatwo przystępnej formie.

 • BCAA Complex 2200 to aminokwasy rozgałęzione wytworzone w specjalnej technologii TIME RELASED. Niezbędne aminokwasy dostają się do krwiobiegu stopniowo uwalniając swoją moc. Nic sie tu nie zmarnuje, wszystko jest zaprogramowane na maksymalne wykorzystanie składników.

  74,99 zł
 • -20%

  Formuła ułatwiająca regenerację podczas snu. Z-force moze pomóc Ci w regeneracji. Zawiera także antyoksydanty tj. witamina C oraz E.

  47,19 zł 58,98 zł
 • Bardzo dobre aminokwasy Super Amino 6000 to jeden z najsilniejszych produktów aminokwasowych dostępnych na rynku, które dostarczają aż 6 gramów wysokiej jakości, kompletne spektrum aminokwasów w porcji dziennej.

  119,00 zł
 • - Wysokoskoncentrowany suplement dostarczający pełnowartościowych aminokwasów. - Idealny do budowy siły i masy mięśniowej oraz regeneracji. - Duża ilość cennych peptydów. - Działanie anabolicznie i antykatabolicznie. - Duży udział aminokwasów BCAA.

  84,99 zł
 • Dymatize Elite Fusion 7 to doskonała odżywka białkowa o unikalnym połączeniu 7 frakcji białek. Idealny, proteinowy suplement diety, który jest źródłem wysokiej jakości budulca.

  199,00 zł
 • Dymatize Elite Fusion 7 to doskonała odżywka białkowa o unikalnym połączeniu 7 frakcji białek. Idealny, proteinowy suplement diety, który jest źródłem wysokiej jakości budulca.

  199,00 zł
 • Firma Dymatize pragnie przedstawić państwu najlepszy suplement ostatnich lat - XPAND™, zwiększający beztłuszczową masę mięśniową, siłę, wytrzymałość oraz napompowanie podczas treningu.

  128,99 zł
 • Dymatize Elite Gourmet Protein Bar to najwyższej jakości baton białkowy stworzony z myślą o osobach aktywnych, kontrolujących ilości spożywanych białek, węglowodanów i tłuszczy w ciągu dnia.

 • wolny naturalny kwas tłuszczowy o wielokierunkowym działaniu, wyrzeźbi mięśnie, pomaga pobyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu.

  69,00 zł
 • Idealnie wolno działające białko kazeinowe najlepszej jakości na noc - zawiera proteiny o właściwościach antykatabolicznych, które uwalniane są powoli przez wiele godzin.

  204,99 zł
 • DYMATIZE ISO 100 składa się w 100% z hydrolizowanego izolatu białka serwatki. Każda porcja - 28 g zawiera: 25 g najwyższej jakości białka, 0% laktozy i 0% tłuszczu.

 • Suplement diety wspomagający odchudzanie i dodający energii ,zawierający L-karnitynę w płynnej formie, maksymalnie skutecznej dawce i wygodnej formie. Przeznaczona dla wszystkich osób aktywnych fizycznie a szczególnie odchudzających się. Duże dawki karnityny !

  59,00 zł
 • Odżywka białkowa składająca się w 100 % z hydrolizowanego izolatu białka dzięki czemu pozbawiony jest on węglowodanów, laktozy i tłuszczu. Iso 100 to doskonale wchłanialna i biodostępna odżywka białkowa. 

  199,00 zł

Wyświetlane 1 - 21 z 21

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?