Opinie o Nas

Lista produktów marki Dymatize

  • Informed Choice –  brak zabronionych substancji
  • Dokładne i przejrzyste etykiety składu produktów
  • Współpraca z profesjonalnymi sportowcami i specjalistami
  • Świetne smaki produktów

 

Informed Choice –  brak zabronionych substancji

Produkty Dymatize Nutrition posiadają certyfikat Informed Choice. Oznacza to, że losowe próbki produktów są dodatkowo badane przez niezależną organizację, pod kątem zawartości niedozwolonych substancji. Certyfikat Informed Choice pokazuje konsumentom, że produkt który kupują ma czysty i sprawdzony skład, nie zaszkodzi ich zdrowiu. To szczególnie istotne dla sportowców, poddawanych kontrolom antydopingowym.

 

Dokładne i przejrzyste etykiety składu produktów

Dymatize Nutrition dba o przejrzystość i dokładność etykiet, pokazując konsumentom zawartość produktu. Każde białko posiada tabelkę z aminogramem, czyli ilością poszczególnych aminokwasów w porcji produktu. Etykieta izolatów Iso-100 z Dymatize Nutrition informuje również jaki udział procentowy ma w składzie hydrolizat białka, a jaki izolat, co jest rzadkością wśród produktów.

 

Współpraca z profesjonalnymi sportowcami i specjalistami

Dymatize Nutrition wspiera profesjonalnych sportowców oraz specjalistów do spraw treningu i żywienia. Producent związany jest z osobami profesjonalnie zaangażowanymi w sport, dzięki czemu doskonale wie, jak sprostać ich potrzebom.

 

Świetne smaki produktów

Poza świetnym składem i jakością, produkty marki Dymatize Nutrition cechują się doskonałym smakiem. Izolat Iso-100 o smaku Gourmet Chocolate był pięciokrotnie wybierany najlepszym czekoladowym białkiem roku, według strony bodybuilding.com.

Top 3 produkty Dymatize Nutrition:

 

Aktywne filtry