Opinie o Nas

Lista produktów marki Iron Horse

  • Sprawdzona polska marka
  • Szeroki wybór suplementów
  • Ciekawe kompozycje składników

 

Sprawdzona polska marka

Iron Horse Series to polska marka, która działa na rynku suplementów od ponad 10 lat. Wieloletnie doświadczenie i dbanie o jakość sprawiło, że suplementy Iron Horse cieszą się dużym zaufaniem konsumentów, którzy wiedzą, że wybierając IHS otrzymają sprawdzony produkt.

 

Szeroki wybór suplementów

Oferta suplementów Iron Horse Series jest bardzo szeroka. Uwzględnia przede wszystkim suplementy dla sportowców, ale również witaminy, składniki mineralne, a także suplementy dla kobiet. Najpopularniejsze suplementy IHS to jednak odżywki białkowe, przedtreningówki i spalacze tłuszczu.

Ciekawe kompozycje składników

Suplementy marki Iron Horse Series cechują ciekawe kompozycje składników, nadające produktom wyjątkowe zastosowanie i działanie. Anabolic Dream to stak kreatynowy z dodatkiem diuretyków, który pozwala kompleksowo dbać o wygląd sylwetki. Crea Fight to dobry suplement przed lub po treningu, który zawiera aminokwasy, węglowodany, kreatynę i witaminy. Do białek Supreme Whey dodano z kolei enzymy trawienne Digezyme, ułatwiające trawienie i wchłanianie białka.

Top 3 produkty Iron Horse Series:

 

Aktywne filtry