Probody

Jest 5 produktów.
 • Booster hormonu wzrostu. Pomaga zwiększyć własny poziom hormonu wzrostu oraz utrzymać w organizmie jego właściwy poziom. Podnosi ogólne możliwości wysiłkowe, stymuluje wzrost siły i masy mięśniowej, wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. W składzie: arginina, ornityna, lizyna oraz piperyna.

  38,98 zł
 • Prosty i skuteczny sposób na przyspieszenie regeneracji po treningu. Połączenie solidnej porcji aminokwasów rozgałęzionych oraz glutaminy zapewni działanie antykataboliczne, a dodatek elektrolitów uzupełni ich braki spowodowany wysiłkiem fizycznym. Pozostałe składniki produktu to mieszanka zapewniająca efektywne odżywienie zmęczonych mięśni. 

  68,99 zł
 • Aminokwasy rozgałęzione typu „instant” - formie, dzięki której nie będziesz musiał martwić się o rozpuszczalność produktu. Sięgając po ten produkt będziesz mógł cieszyć się znakomitym smakiem napoju, w którym nie dostrzegniesz żadnych grudek, dodatkowo szybka wchłanialność przyczyni się do zmniejszenia uczucia zmęczenia psychicznego po treningu.

  64,99 zł
 • Aminokwasy pochodzenia wołowego. Pełen aminogram pozwala zaliczyć te produkty do tzw. aminokwasów prostych/całodziennych. Są to aminokwasy kluczowe dla m.in. prawidłowej regeneracji powysiłkowej. Często są one stosowane osobno, jako tzw. antykataboliki jak i do głowych posiłkow w ciągu dnia dla lepszej przyswajalności mikro i makro elementów.

  44,99 zł
 • Bezkreatynowa formuła przedtreningowa o właściwościach anabolicznych, mająca na celu optymalne przygotowanie organizmu do długich i wyczerpujących wysiłków.

  68,99 zł

Wyświetlane 1 - 5 z 5

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?