Opinie o Nas

Lista produktów marki SiS Science in Sport

  • Sprawdzona europejska marka
  • Suplementy dla sportowców
  • Informed Sport –  doping free
  • Dopracowane składy produktów

 

Sprawdzona europejska marka

Science in Sport (SiS) to założona ponad 30 lat temu marka suplementów dla sportowców. Misją marki SiS jest wspieranie sportowców - SiS współpracował z wieloma medalistami olimpijskimi, a obecnie z takimi drużynami jak INEOS Grenadiers, Milwaukee Bucks, Tottenham Hotspur czy Niemiecka Federacja Kolarska.

 

Suplementy dla sportowców

Suplementy SiS skierowane są do sportowców, szczególnie na profesjonalnym poziomie. Aby sprostać potrzebom atletów na najwyższym poziomie, marka Science in Sport dba o wysoką jakość swoich produktów. Suplementy SiS badane są przez niezależne laboratorium, dla zapewnienia najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Dzięki temu, suplementy SiS posiadają oznaczenie Informed Sport.

 

Informed Sport –  doping free

Produkty SiS posiadają certyfikat Informed Sport. Oznacza to, że każdy produkt jest dodatkowo badany przez niezależną organizację, pod kątem zawartości niedozwolonych substancji. Certyfikat Informed Sport gwarantuje, że produkt nie zawiera niedozwolonych substancji (doping free).

 

Dopracowane składy produktów

Kompozycje składników w suplementach SiS są dobrze przemyślane i zgodne z najnowszymi badaniami naukowymi, aby zapewniać jak najlepsze efekty. Dla przykładu, żele energetyczne SiS Beta Fuel zawierają mieszane źródła węglowodanów (glukoza i fruktoza w proporcji 2:1), co zapewnia lepszą wchłanialność przy wysokim spożyciu węglowodanów w trakcie biegu lub jazdy na rowerze.

Top 3 produkty SiS:

Aktywne filtry