Probiotyki

Probiotyki
Probiotyki, a właściwie bakterie probiotyczne, to pożyteczne organizmy niezbędne dla prawidłowej pracy jelit oraz wspomagające detoksykację organizmu.Wzmacniają i przywracają naturalną równowagę organizmu i systemu odpornościowego. Warto rozważyć ich stosowanie niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym sportowcem, czy po prostu chcesz zadbać o zdrowie.

Jest 35 produktów.
 • -15%

  W jednej porcji preparatu znajduje się 2 biliony bakterii Lactobacillus acidophilus. Bakterie te zasiedlają wnętrze jelita cienkiego. Szczep ten produkuje korzystny dla zdrowia kwas mlekowy, konkurując z bakteriami patogennymi pozwala utrzymać układy moczowo-płciowy i pokarmowy w dobrej kondycji.

  33,13 zł 38,98 zł
 • -15%

  Bardzo wysoka dawka optymalnego połączenia 10 szczepów bakterii, zauważalnie poprawiających jakość trawienia i zdrowie układu pokarmowego. Suplement pomaga utrzymać odpowiedni skład flory bakteryjnej, poprawiając ogólne samopoczucie i zmniejszając problemy wywołane nietolerancjami pokarmowymi.

  75,64 zł 88,99 zł
 • -15%

  Bardzo wysoka dawka optymalnego połączenia 10 szczepów bakterii, zauważalnie poprawiających jakość trawienia i zdrowie układu pokarmowego. Suplement pomaga utrzymać odpowiedni skład flory bakteryjnej, poprawiając ogólne samopoczucie i zmniejszając problemy wywołane nietolerancjami pokarmowymi.

  46,75 zł 55,00 zł
 • SWANSON ProBiotic-4 to zaawansowany probiotyczny suplement o pełnym spektrum bakterii jelitowych zawierający kombinację czterech niezwykle ważnych szczepów bakteryjnych zdolnych do kolonizacji jelit.

  31,98 zł
 • -15%

  Niezależnie, czy jesteś profesjonalnym sportowcem, czy zwyczajnie chcesz zadbać o zdrowie, korzystna może się okazać suplementacja probiotykami.Probiotic-10 jest suplementem na bazie kultur bakterii, które są istotne dla prawidłowej pracy jelit oraz wspomagają detoksykację organizmu.

  84,14 zł 98,99 zł
 • -27%

  W składzie znajduje się 6 milardów kultur bakterii Lactobacillus acidophilus. Bakterie te zasiedlają wnętrze jelita cienkiego. Regularne spożywanie tego priobiotyku, może pomóc w utrzymaniu zdrowej flory jelitowej. Produkt wzmacnia system immunologiczny.

  54,99 zł 74,99 zł
 • Cierpisz na problemy z trawieniem? Masz wrażenie, że Twój żołądek i jelita nie działają tak jak powinny? Dać temu kres może suplementacja probiotykami, które nie dość, że wspomogą układ trawienny to dodatkowo wpłyną pozytywnie na układ immunologiczny. Probiotic 20 Billion CFU to wysokiej jakości produkt, który wystarczy na cały miesiąc suplementacji.

  98,99 zł
 • -15%

  Probiotic Defense to połączenie probiotyku i prebiotyku, ponieważ w jednym preparacie znajdziesz jednocześnie bakterie jelitowe, jak i substancje roślinne, które wspierają ich rozwój. Now Foods stworzyło probiotyk będący idealnym wyborem przy antybiotykoterapii i problemach z układem pokarmowym.

  72,23 zł 84,98 zł
 • Szczepy bakterii o szeregu korzystnych właściwości - wspierają trawienie i pracę przewodu pokarmowego. Epic Pro 25 dostarcza 30 miliardów CFU organizmów probiotycznych z 25 wybranych szczepów o sprawdzonym działaniu. Dodatek stanowi probiotyk Nutraflora® FOS, który odżywia i pomaga w rozwoju bakterii probiotycznych.

  84,98 zł
 • -15%

  Wysoka dawka mieszanki 10 szczepów bakterii probiotycznych firmy NOW FOODS. Stosowanie probiotyków zauważalnie poprawia jakość trawienia i zdrowie układu pokarmowego. Pomaga też utrzymać odpowiedni skład flory bakteryjnej, poprawia samopoczucie i zmniejszaja problemy wywołane nietolerancjami pokarmowymi. Suplementacja probiotykami ma...

  63,74 zł 74,99 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 35

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?