Opinie o Nas

Lista produktów marki Swedish Supplements

  • Znana międzynarodowa marka
  • Wysoka jakość produktów
  • Duży wybór przedtreningówek
  • Smaczne białka

 

Znana międzynarodowa marka

Swedish Supplements to szwedzka firma, działająca na rynku suplementacyjnym od ponad 10 lat. Marka cieszy się zaufaniem konsumentów w całej Skandynawii i Europie. Głównym celem marki, poza wysoką jakością suplementów, jest podążanie za nowinkami naukowymi i rynkowym. Dzięki temu, konsumenci otrzymują od Swedish Supplements aktualne, “gorące” suplementy.

 

Wysoka jakość produktów

Marka Swedish Supplements przywiązuję wysoką wagę do dbania o jakość oferowanych suplementów. Produkcja suplementów Swedish Supplements odbywa się pod kontrolą zasad GMP, co gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo.

 

Duży wybór przedtreningówek

Mimo szerokiego wyboru produktów, marka Swedish Supplements jest najlepiej znana z linii suplementów przedtreningowych. Każdy z nich wyróżnia się składem i wspiera trochę inne cele. The Butcher łączy pompę mięśniową z pobudzeniem, Bloody Pump to preworkout bez stymulantów, Project X zapewnia dobre skupienie, a Crazy 8 maksymalne pobudzenie.

 

Smaczne białka
Białka Swedish Supplements występują w wielu różnych, dopracowanych smakach. Poza wysoką zawartością białka, wyróżnia je wyraźny, naturalny smak, co sprawia, że konsumenci chętnie wybierają białka Swedish Supplements.

Wysokiej jakości gainer z dodatkiem Kreatyny Creapure®

     

Najlepsze aminokwasy EAA!

Mocno pobudzająca przedtreningówka Crazy8!

Aktywne filtry