Opinie o Nas

Lista produktów marki Solgar

  • Sprawdzona marka z tradycjami
  • Wysoka jakość produktów
  • Innowacyjne składy suplementów

Sprawdzona marka z tradycjami

Solgar to amerykańska marka suplementacyjna, specjalizująca się w suplementach zawierających witaminy, minerały i inne składniki ukierunkowane na wspieranie zdrowia i urody. Marka Solgar działa na rynku od 1947 roku. Ponad 75 lat doświadczenia sprawia, że Solgar cieszy się dużym zaufaniem konsumentów na całym świecie, którzy przekonali się o wysokiej jakości produktów.

 

Wysoka jakość produktów

Od początku istnienia marki Solgar, jej myślą przewodnią było dbanie o jakość surowców i efektywność oferowanych suplementów. Solgar współpracuje z naukowcami, dzięki czemu wykorzystuje tylko kompozycje i formy składników znajdujące poparcie w badaniach naukowych. Produkty Solgar to substancje występujące w naturze, które mają naukowo udowodnione działanie. Warto zaznaczyć, że opakowania produktów marki Solgar wykonane są ze szkła, które w pełni podlega recyklingowi.

 

Szeroki wybór ciekawych produktów

Produkty Solgar cechuje dopracowany skład, z uwzględnieniem dawki i formy składników. Magnez i cynk marki Solgar występują w postaci dobrze wchłanialnych chelatów. W ofercie Solgar można znaleźć korzystne dla zdrowia rodzaje błonnika, takie jak beta-glukany oraz babka płesznik. Solgar oferuje również innowacyjny cynk do ssania, o udowodnionym działaniu skracającym przeziębienie.

Top 3 produkty Solgar:

Aktywne filtry