Opinie o Nas

Lista produktów marki YAMAMOTO

 

  • Sprawdzona międzynarodowa marka

  • Certyfikaty i opatentowane formy

  • Wysoka jakość suplementów

  • Wsparcie profesjonalnych sportowców

Sprawdzona międzynarodowa marka

Yamamoto Nutrition to włoska marka suplementów, z produkcją wyłącznie w rodzimym kraju. Yamamoto działa na rynku suplementów od 2012 roku i cieszy się zaufaniem konsumentów zarówno we Włoszech jak i na całym świecie.

 

Certyfikaty i opatentowane formy składników

Suplementy marki Yamamoto Nutrition cechuje bardzo wysoka jakość surowców. Wiele produktów Yamamoto Nutrition produkowana jest z opatentowanych, certyfikowanych surowców, gwarantujących wysoką jakość. Hydrolizaty białka Yamamoto wytwarzane są z OPTIPEP®, aminokwasy mają certyfikaty Kyowa® Quality lub Cambridge Assured®, a izolat i koncentrat białka serwatkowego produkowany jest z surowca Volactive®.

 

Wysoka jakość suplementów

Oprócz zastosowania najwyższej jakości surowców, Yamamoto Nutrition kontroluje każdy etap produkcji. Stosowane są do tego zasady HACCP. Zapewnia to bezpieczeństwo i jakość suplementów.

 

Wsparcie profesjonalnych sportowców
Marka Yamamoto cieszy się zaufaniem sportowców, również na najwyższym poziomie. Wśród ambasadorów Yamamoto można zobaczyć zwycięzców Mr Olympia, jak Flex Lewis czy Brandon Hendrickson. Marka wspiera również sportowców innych dyscyplin niż sporty sylwetkowe, jak mistrz olimpijski w skoku wzwyż Gianmarco Tamberi oraz wicemistrz olimpijski w siatkówce plażowej Daniele Lupo.

TOP 3 PRODUKTY MARKI YAMAMOTO

Aktywne filtry