Słodziki i cukry

Słodziki i cukry
Coraz częściej szukamy zamienników zwykłego białego cukru i zastępujemy go innymi substancjami słodzącymi, najchętniej naturalnego pochodzenia. Mniej kaloryczne, zdrowe dla zębów i nie wywołujące gwałtownych wyrzutów insuliny, naturalne cukry polecane są szczególnie osobom dbającym o linię i zdrowie, a niektóre z nich, np. ksylitol czy erytrol, są doskonałym rozwiązaniem dla diabetyków.
Jest 13 produktów.
 • Doskonały, bezkaloryczny zamiennik zwykłego cukru naturalnego pochodzenia charakteryzujący się wysoką słodkością. Zerowy indeks glikemiczny sprawia, że produkt jest odpowiedni nawet dla diabetyków. W przeciwieństwie do popularnych rodzajów cukru nie powoduje próchnicy ani problemów z florą bakteryjną układu pokarmowego.

  45,00 zł
 • Ksylitol, czyli cukier brzozowy, to naturalny środek słodzący o właściwościach znacznie przewyższających zwykły cukier. Ceniony szczególnie za działanie przeciwpróchnicze i niski indeks glikemiczny nie powodujący wyrzutów insuliny, co oznacza, że jest produktem bezpiecznym dla diabetyków.

  44,99 zł
 • Aura Herbals Erytrytol - naturalny słodzik najwyższej jakości. Świetna alternatywa dla zwykłego cukru, gdyż ma nad nim ogromną przewagę. Erytrytol to zdrowa i naturalna alternatywa dla zwykłego cukru.  W przeciwieństwie do aspartamu i jemu podobnych słodzików bezkalorycznych jest pozyskiwany naturalnie przez fermentację glukozy.

  24,99 zł
 • Ksylitol to wysokiej jakości naturalna substancja słodząca pozyskiwana z kory brzozy. W przeciwieństwie do sztucznych słodzików, nie zmienia smaku produktów, do których został użyty.

  24,99 zł
 • Stewia to produkt ok. 300 razy słodszy od cukru, nie mający kalorii. Stewia to idealna alternatywa dla powszechnie stosowanego w naszej kuchni białego cukru oraz innych substancjii słodzących. Jej niski indeks glikemiczny idealnie sprawdza się podczas pracy nad sylwetką. Firmę Now Foods cechuje zachowanie wszystkich norm produkcyjnych, tak by otrzymać w...

  49,00 zł
 • Nowy

  Naturalny słodzik opracowany w oparciu o wyciąg ze stewii (Stevia rebaudiana). Słodzik STEVIASIDE nie zawiera kalorii ani cukru dlatego jest odpowiedni dla diabetyków, osób na diecie i każdego, kto chce cieszyć się słodkim smakiem napojów i potraw bez użycia cukru.

  11,99 zł
 • Idealny słodzik - 100% natury. Stewia jest brazylijską rośliną, której bezkaloryczny ekstrakt potrafi być trzysta razy słodszy od cukru.

  39,51 zł
 • Naturalna substancja słodząca, niezawierająca kalorii, o niskim wskaźniku glikemicznym. W przeciwieństwie do innych sztucznych słodzików, BetterStevia zawiera czysty wyciąg ze stewi. Jest on szybko przyswajalny przez organizm człowieka. BetterStevia jest 60-100 razy słodsza niż normalny cukier, dlatego stanowi idealny zamiennik białego cukru.

  94,99 zł
 • Stewia to produkt ok. 300 razy słodszy od cukru, nie mający kalorii. Stewia to idealna alternatywa dla powszechnie stosowanego w naszej kuchni białego cukru oraz innych substancjii słodzących. Jej niski indeks glikemiczny idealnie sprawdza się podczas pracy nad sylwetką. Firmę Now Foods cechuje zachowanie wszystkich norm produkcyjnych, tak by otrzymać w...

  26,99 zł
 • BetterStevia™ marki NOW® to certyfikowana ekologiczna, niezawierająca kalorii substancja słodząca o niskim wskaźniku glikemicznym, która stanowi doskonały, zdrowy substytut cukru oraz sztucznych słodzików.

  35,00 zł
 • NOW FOODS Stevia Extract to 100 saszetek, w których znajduje się 1 gram czystego ekstraktu ze stewii. Naturalny słodzik na bazie glikozydów stewiowych to świetna alternatywa dla niezdrowego cukru. Pomaga w obniżeniu kaloryczności diety, nie podnosi stężenia glukozy we krwi, przez co jest produktem rekomendowanym dla osób cierpiących na cukrzycę.

  35,00 zł
 • Better Stewia firmy NOW FOODS zawiera całkowicie naturalny, czysty wyciąg z liści stewii. Stewia to naturalna substancja słodząca niezawierająca kalorii o niskim wskaźniku glikemicznym. Świetnie sprawdza się jako zamiennik rafinowanego cukru lub sztucznych słodzików.

  38,99 zł
 • Ksylitol to naturalnie występujący alkohol cukrowy. Jest jednym z najzdrowższych zamienników białego cukru . Posiada bardzo niski indeks glikemiczny, a jego kalorycznośc jest o 1/3 niższa, niż białego cukru. Dodatkowo również wspomoga walkę z płytką nazębną. Dostepny w wygodnej formie pojedyńczych saszetek.

  35,00 zł

Wyświetlane 1 - 13 z 13

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?