Opinie o Nas

Lista produktów marki Fitness Authority FA

  • Sprawdzona polska marka
  • Rozpoznawalna linia produktów XTREME NAPALM
  • Wsparcie profesjonalnych sportowców
  • Szeroki wybór suplementów

 

Sprawdzona polska marka

Fitness Authority FA to sprawdzona polska marka, działająca na rynku suplementów od 2004 roku. Przez blisko 20 lat doświadczenia, marka Fitness Authority dostarczała konsumentom suplementy, brała udział w licznych targach fitness i zawodach kulturystycznych. Obecnie firma posiada duże centrum produkcyjno-logistyczne i dostarcza suplementy do ponad 80 krajów na całym świecie.

 

Rozpoznawalna linia produktów XTREME NAPALM

Najbardziej rozpoznawalną linią produktów FA jest seria XTREME NAPALM. Na początku NAPALM bazował na popularnej przedtreningówce w proszku i szotach, ale zadowolenie konsumentów sprawiło, że linia ta się rozrosła. Seria XTREME NAPALM to obecnie różnorodne produkty, od preworkout’ów, przez aminokwasy, po suplementy na stawy, testosteron i wzrost mięśni.

 

Wsparcie profesjonalnych sportowców

Marka Fitness Authority współpracuje z wysokiej klasy sportowcami - zarówno tym zaangażowanymi w sporty sylwetkowe oraz siłowe, jak i zawodnikami innych dyscyplin.

 

Szeroki wybór suplementów

Chociaż marka Fitness Authority FA może być utożsamiana głównie z suplementami dla sportowców - jak preworkout, aminokwasy czy białko - w rzeczywistości oferuje szeroki wybór produktów, również spożywczych.

Top 3 produty Fitness Authority:

Aktywne filtry