Opinie o Nas

Lista produktów marki Freak Pharma

  • Sprawdzona międzynarodowa firma
  • Suplementy na samopoczucie
  • Wysoka jakość produktów
  • Ciekawe kompozycje składników

Sprawdzona międzynarodowa firma

Freak Pharma to kanadyjska firma suplementacyjna, która od ponad 10 lat dystrybuuje swoje suplementy do wielu krajów na całym świecie. Konsumenci doskonale kojarzą charakterystyczne, barwne opakowania z logiem FREAK.

 

Suplementy na samopoczucie

Suplementy Freak Pharma ukierunkowane są na poprawę szeroko pojętego samopoczucia. Jako że na samopoczucie wpływa wiele składowych, Pharma Freak oferuje mieszankę adaptogenów na poprawę funkcji poznawczych i stresu, booster testosteronu czy preparat wspierający anabolizm.

 

Wysoka jakość produktów

Marka Freak Pharma dba o jak najwyższą jakość oferowanych suplementów. W tym celu, surowce są starannie dobierane, stosując m.in. opatentowane formy składników, a produkcja suplementów odbywa się zgodnie z zasadami dobrej produkcji. Co więcej, jakość suplementów Freak Pharma jest testowana przez niezależne laboratorium.

 

Ciekawe kompozycje składników

Freak Pharma nie podąża za popularnymi trendami, ale tworzy suplementy w oparciu o pasję i naukę. Dzięki temu, konsument otrzymuje zgodne z obecnym stanem wiedzy, ciekawe kompozycje składników jak np. połączenie ashwagandhy, l-teaniny i lion’s mane w Mental Freak.

Top 3 produkty Freak Pharma:

 

Aktywne filtry