Opinie o Nas

Lista produktów marki MONSTER ENERGY

  • Doskonale rozpoznawalna marka
  • Solidna dawka energii
  • Szeroki wybór smaków
  • Wyróżniający marketing - wsparcie sportowców

 

Doskonale rozpoznawalna marka

Marki Monster Energy nie trzeba chyba nikomu przedstawiać - to jedne z najlepiej rozpoznawalnych napojów energetycznych na świecie. Doskonała szata graficzna, dopracowane smaki i większa objętość puszki sprawiają, że po energetyki Monster Energy sięgają sportowcy, kierowcy i każdy, kto potrzebuje zastrzyku energii w ciągu dnia. Chociaż pierwsze Monstery zawierały dodany cukier, dostępnych jest wiele wersji bez cukru - które idealnie sprawdzą się podczas odchudzania.

 

Solidna dawka energii

Podobnie jak większość energetyków, napoje Monster Energy zawierają 32 mg kofeiny w 100 ml. Dzięki większej objętości, jedna puszka Monstera dostarcza 160 mg kofeiny - czyli mniej więcej tyle co 2 kawy! To solidny zastrzyk energii, przed treningiem lub gdy ogarnia senność w ciągu dnia.

 

Szeroki wybór smaków

Marka Monster Energy pracuje nieustannie nad smakami swoich produktów. W ofercie Monster Energy dostępnych jest kilkanaście różnych smaków energetyków, od bardzo słodkich, po bardziej kwaskowate, orzeźwiające.

 

Wyróżniający marketing - wsparcie sportowców

Zamiast wydawać pieniądze na reklamy czy billboardy, marka Monster Energy promuje się poprzez dawanie wartości, wspieranie sportowców i nie tylko. Monster Energy to sponsor wielu zawodników sportów ekstremalnych, jak Ricky Carmichael (motocross), organizator imprez, promotor koncertów.

Top 3 produkty Monster Energy:

Aktywne filtry