Gaspari Nutrition

Amerykańka firma założona w 2001 roku przez światowej sławy kulturystę Rich'a Gaspari. Wiele lat doświadczenia na międzynarodowej arenie kulturystycznej sprawiło, że suplementy Gaspari Nutrition to dokładnie to czego szukają sportowcy na całym świecie. Rich i jego zespół ekspertów od lat wyznaczają suplementacyjne standardy jakości, wprowadzając na rynek produkty przełomowe, dopracowane i przebadane w szeregu niezależnych testów. Najbardziej znanymi produktami Gaspari Nutrition są m.in. Myofusion - mieszanka kilku rodzai białek, znana z wyśmienitego smaku oraz Aminomax 8000 - preparat wzbogacający naszą dietę o niezbędne aminokwasy.

Jest 10 produktów.
 • Gaspari BCAA 6000 wyznacza nowe standardy wśród preparatów dla sportowców, przez odpowiednio skomponowaną formułę aminokwasów rozgałęzionych charakteryzujących się różnym czasem uwalniania. Gaspari BCAA 6000 w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów wprowadza jeszcze lepszy stosunek aminokwasów - 4:1:1.

  88,99 zł
 • Gaspari Nutrition Super Pump Max to zaawansowany i nowoczesny suplement przed-treningowy, zwiększający wydolność Twojego organizmu oraz dostarczający potężnej dawki energii potrzebnej do wykonania ciężkiego treningu.

  145,00 zł
 • Amino Max 8000 dostarcza składników wspomagających wzrost siły i wytrzymałości mięśni. Produkt polecany jest w celu uzupełnienia diety w niezbędne aminokwasy dla osób prowadzących aktywny tryb życia, kulturystów, osób zarówno uprawiających sport rekreacyjnie jak i wyczynowo. 

  109,00 zł
 • ANAVITE to coś więcej niż tylko multiwitaminy. To tak naprawdę trzy suplementy w jednym. Specjalnie przygotowany dla sportowców zestaw witamin i minerałów wzbogacony klinicznie opracowanymi dawkami beta-alaniny i CarniPure (L-winianu L-karnityny) by podnosić wytrzymałość i poziom tlenku azotu a także skracać czas regeneracji, co przekłada się na wzrosty...

  119,00 zł
 • Qualitine to suplement diety zawierający najwyższej jakości monohydrat kreatyny w czystej postaci . Monohydrat kreatyny jest jedną z najsilniej działających substancji o działaniu anabolicznym, antykatabolicznym i erogenicznym używanych w suplementacji sportowej.

  48,99 zł
 • Gaspari AminoLast to najbardziej zaawansowany kompleks leucyny, waliny, izoleucyny, ornityny i tauryny. Każda porcja zawiera aż 10g tych kluczowych dla regeneracji aminokwasów, pozwalając Twojemu organizmowi osiągnąć niespotykaną dotąd regenerację.

 • Silna i skuteczna odżywka aminokwasowa oparta o farmaceutycznej jakości l-glutaminę. Bardzo dobry suplement diety jest szczególnie ważny dla kształtowania sportowej formy, ze względu na wyjątkowe działanie ergogeniczne, anaboliczne i antykataboliczne. L-glutamina w proszku zawarta w odżywce pełni rolę magazynu azotu, co umożliwia syntezę nowych...

  69,00 zł
 • Gaspari Nutrition Real Mass Probiotic Series Nowa wersja znanego i cenionego Real Masa! Zaawansowany gainer zawiera 50g białka w porcji i aż 1230 kalorii. Dodatkowo Gaspari Real Mass Probiotic zawiera chronione patendem bakterie probiotyczne wspierające układ pokarmowy. Real Mass z probiotykami dostarcza dużą ilość kalorii do budowy szybkiej masy, nie...

 • - aż 25g białka - produkt bogaty w BCAA - zero barwników syntetycznych - wolny od glutenu

  189,00 zł
 • Solidne paski do ciągu w przystępnej cenie. Dzięki paskom od Gaspari puszczający przy ciężkich seriach uchwyt przestanie być treningowym koszmarem. Paski do ciągu pozwolą Ci wykonać kilka dodatkowych powtórzeń tam, gdzie Twoje dłonie nie dawały już rady. Dzięki wysokiej wytrzymałości produktu możesz czuć się z nimi pewnie, nawet z dużymi ciężarami.

  24,99 zł

Wyświetlane 1 - 10 z 10

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?