Gaspari Nutrition

Amerykańka firma założona w 2001 roku przez światowej sławy kulturystę Rich'a Gaspari. Wiele lat doświadczenia na międzynarodowej arenie kulturystycznej sprawiło, że suplementy Gaspari Nutrition to dokładnie to czego szukają sportowcy na całym świecie. Rich i jego zespół ekspertów od lat wyznaczają suplementacyjne standardy jakości, wprowadzając na rynek produkty przełomowe, dopracowane i przebadane w szeregu niezależnych testów. Najbardziej znanymi produktami Gaspari Nutrition są m.in. Myofusion - mieszanka kilku rodzai białek, znana z wyśmienitego smaku oraz Aminomax 8000 - preparat wzbogacający naszą dietę o niezbędne aminokwasy.

Jest 2 produktów.
  • Gaspari BCAA 6000 wyznacza nowe standardy wśród preparatów dla sportowców, przez odpowiednio skomponowaną formułę aminokwasów rozgałęzionych charakteryzujących się różnym czasem uwalniania. Gaspari BCAA 6000 w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów wprowadza jeszcze lepszy stosunek aminokwasów - 4:1:1.

    88,99 zł
  • Gaspari Nutrition Super Pump Max to zaawansowany i nowoczesny suplement przed-treningowy, zwiększający wydolność Twojego organizmu oraz dostarczający potężnej dawki energii potrzebnej do wykonania ciężkiego treningu.

    144,99 zł

Wyświetlane 1 - 2 z 2

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?