Opinie o Nas

Lista produktów marki M&M's

  • Doskonale rozpoznawalna marka
  • Świetne smaki
  • Wysokobiałkowe słodycze

 

Doskonale rozpoznawalna marka

Marki M&M’S nikomu przedstawiać chyba nie trzeba - to doskonale znana marka, będąca częścią Mars Wrigley, oferująca pyszne cukierki i draże, o smaku czekoladowym, z orzechem w środku. M&M’S nie poprzestało jednak na konwencjonalnych słodyczach i stworzyło linię produktów dopasowanych do potrzeb osób ćwiczących czy też dbających o linię. Batony proteinowe i białka M&M’S to doskonały wybór po treningu czy podczas odchudzania, aby równocześnie wspierać postępy i zaspokoić ochotę na słodkie.

 

Świetne smaki

Zarówno batony proteinowe jak i odżywki białkowe M&M’S wyróżniają się świetnymi smakami. Wieloletnie doświadczenie marki M&M’S pozwoliło stworzyć wysokobiałkowe produkty o świetnym smaku, możliwie zbliżonym do oryginalnych słodyczy. Białka i batony M&M’S zadowolą nawet tych bardziej wymagających konsumentów!

 

Wysokobiałkowe słodycze

Produkty M&M’S to wysokobiałkowe odpowiedniki słodyczy. Batony proteinowe M&M’S to świetna opcja dla osób odchudzających się, aby zaspokoić ochotę na słodkie, a równocześnie dostarczyć porcję białka. Odżywka proteinowa M&M’S to z kolei dopracowane smakowo białko w proszku, które zwiększy satysfakcję z codziennych posiłków na słodko.

Top 3 produkty M&M’S:

 

Aktywne filtry