Opinie o Nas

Lista produktów marki SNICKERS

  • Doskonale rozpoznawalna marka
  • Świetne smaki
  • Wysokobiałkowe słodycze

Doskonale rozpoznawalna marka

Marki Snickers nikomu przedstawiać chyba nie trzeba - to doskonale znana marka, będąca częścią Mars Wrigley, oferująca pyszne batony, lody i ciastka. Snickers nie poprzestał jednak na konwencjonalnych słodyczach i stworzył linię produktów dopasowanych do potrzeb osób ćwiczących czy też dbających o linię. Batony proteinowe i białka Snickers to doskonały wybór po treningu czy podczas odchudzania, aby równocześnie wspierać postępy i zaspokoić ochotę na słodkie.

 

Świetne smaki

Zarówno batony proteinowe jak i odżywki białkowe Snickers wyróżniają się świetnymi smakami. Wieloletnie doświadczenie marki Snickers pozwoliło stworzyć wysokobiałkowe produkty o świetnym smaku, możliwie zbliżonym do oryginalnego batona. Białka i batony Snickers zadowolą nawet tych bardziej wymagających konsumentów!

 

Wysokobiałkowe słodycze

Produkty Snickers to wysokobiałkowe odpowiedniki słodyczy. Batony proteinowe Snickers to świetna opcja dla osób odchudzających się, aby zaspokoić ochotę na słodkie, a równocześnie dostarczyć porcję białka. Odżywka proteinowa Snickers to z kolei dopracowane smakowo białko w proszku, które zwiększy satysfakcję z codziennych posiłków na słodko.

Top 3 produkty Snickers:

Aktywne filtry