Opinie o Nas

Lista produktów marki Muscle Clinic

  • Sprawdzona polska marka
  • Czysty skład, bez zbędnych dodatków
  • Współpraca z profesjonalnymi sportowcami

Sprawdzona polska marka

Muscle Clinic to marka założona przez Gerarda Krawczyka, w celu stworzenia marki premium suplementów, dorównującej popularnym, topowym firmom z Europy i Stanów Zjednoczonych. Przez ponad 10 lat działalności marka Muscle Clinic zyskała zaufanie konsumentów, dzięki wysokiej jakości odżywkom o czystych składach oraz współpracy z popularnymi sportowcami i wydarzeniami.

 

Czysty skład, bez konserwantów i zbędnych dodatków

Produkty Muscle Clinic w swoim składzie nie zawierają konserwantów ani żadnych zbędnych dodatków. Marka Muscle Clinic uważa, że czysty skład i naturalne składniki to właśnie to, czego potrzebują konsumenci, a szczególnie sportowcy na najwyższym poziomie. Topowe białko Muscle Clinic, IsoTrainUp zawiera w składzie wyłącznie izolat białka serwatkowego, naturalne aromaty z liofilizowanych owoców oraz słodzik, sukralozę, dzięki czemu zapewnia wysoką dawkę białka w porcji.

 

Współpraca z profesjonalnymi sportowcami

Marka Muscle Clinic wspiera profesjonalny sport. Team Muscle Clinic to m.in. zawodnicy sportów walki, kulturystyki czy alpiniści. Muscle Clinic bierze również udział w największych polskich targach sportowych i fitness. Muscle Clinic ma też na koncie współprace ze związkami sportowymi, w tym z PZPN.

Top 3 produkty Muscle Clinic:

Aktywne filtry