Opinie o Nas

Lista produktów marki Inkospor

  • Sprawdzona międzynarodowa firma
  • Wysokiej jakości produkty
  • Suplementy przeznaczone dla sportowców
  • Ciekawe kompozycje składników

 

Sprawdzona międzynarodowa firma

Inkospor to sprawdzona niemiecka marka z tradycjami, działająca od 1982 roku. Cieszy się zaufaniem konsumentów, którzy przyzwyczaili się do konkretnych, sprawdzonych produktów, takich jak kreatyna Creapure® w kapsułkach czy koncentrat L-Carnitine. Produkty Inkospor można kupić w prawie całej Europie oraz w niektórych krajach Azji.

 

Wysokiej jakości produkty

Inkospor dba o najwyższą jakość suplementów. X-Treme kreatyna jest tworzona przy użyciu surowca Creapure®, X-Treme L-Carnitine jest produkowana z opatentowanego surowca Carnipure®. Dodatkowo, Inkospor w produkcji przestrzega zasad GMP oraz norm ISO EN 9001.

 

Suplementy przeznaczone dla sportowców

Specjalna linia suplementów Inkospor X-Treme jest przeznaczona dla sportowców. Są to produkty o popartych nauką składach i wysokiej jakości surowcach. Celem produktów X-Treme jest spełnianie potrzeb sportowców nawet na najwyższym poziomie. 

 

Ciekawe kompozycje składników

Inkospor oferuje wyróżniające się składem produkty. Białka Pro 80 to mieszanka 3 rodzajów białek, dzięki czemu cechuje się świetnym smakiem i konsystencją. Elektrolity Mineral Light oprócz sodu, potasu, wapnia i magnezu zawierają też zestaw witamin.

Top 3 produkty Inkospor

Aktywne filtry