Opinie o Nas

Lista produktów marki DIET FOOD

  • Sprawdzona polska marka
  • Produkty ułatwiające odchudzanie
  • Ekologiczne pochodzenie

 

Sprawdzona polska marka

Diet-Food to marka działająca na rynku od 2013 roku, ale jej właścicielem jest znana polska firma, która istnieje na rynku od prawie 25 lat, importując i eksportując warzywa i owoce. 10 lat temu firma zdecydowała, że chce sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na ekologiczne, zdrowe jedzenie oraz odchudzanie. W tym celu, Diet-Food wprowadziło na rynek makarony konjac, które cechuje niska kaloryczność i wysoka zawartość błonnika. Chociaż marka Diet-Food oferuje większy wybór produktów, makarony i ryże konjac należą do najpopularniejszych.

 

Produkty ułatwiające odchudzanie

Makarony i ryże konjac to świetna alternatywa dla konwencjonalnych produktów zbożowych, wykorzystywanych często w daniach obiadowych i posiłkach na słodko. Makarony i ryże Diet-Food wykonane są z błonnika Glukomannan konnyak, dzięki czemu nie zawierają tłuszczu i mają tylko 8 kcal w 100g. Makarony i ryż konjac nie zawierają pszenicy i glutenu. Ze względu na niską kaloryczność i wysoką sytość, makaron i ryż Diet-Food to świetna opcja dla każdego kto chce zgubić zbędne kilogramy.

Ekologiczne pochodzenie

Produkty marki Diet-Food wykonane są z surowców o pochodzeniu organicznym. Nie zawierają glutenu ani soi, są też odpowiednie dla wegan i osób na diecie ketogenicznej (keto friendly).

Top 3 produkty Diet-Food:

 

Aktywne filtry