Opinie o Nas

Lista produktów marki BOUNTY

  • Doskonale rozpoznawalna marka
  • Świetne smaki
  • Wysokobiałkowe słodycze

Doskonale rozpoznawalna marka

Firmy Bounty nikomu przedstawiać chyba nie trzeba - to doskonale znana marka oferująca pyszne batony czekoladowo-kokosowe. Bounty nie poprzestało jednak na konwencjonalnych słodyczach i stworzyło linię produktów dopasowanych do potrzeb osób ćwiczących czy też dbających o linię. Batony proteinowe i białka Bounty to doskonały wybór po treningu czy podczas odchudzania.

 

Świetne smaki

Zarówno batony proteinowe jak i odżywki białkowe Bounty wyróżniają się świetnymi smakami. Wieloletnie doświadczenie marki Bounty pozwoliło stworzyć wysokobiałkowe produkty o świetnym smaku, możliwie zbliżonym do oryginalnego batona. Białka i batony Bounty zadowolą nawet tych bardziej wymagających konsumentów!

 

Wysokobiałkowe słodycze

Produkty Bounty to wysokobiałkowe odpowiedniki słodyczy. Batony proteinowe Bounty to świetna opcja dla osób odchudzających się, aby zaspokoić ochotę na słodkie, a równocześnie dostarczyć porcję białka. Odżywki proteinowe Bounty to z kolei dopracowane smakowo białka w proszku, które zwiększą satysfakcję z codziennych posiłków na słodko.

Top 3 produkty Bounty:

 

Aktywne filtry