Opinie o Nas

Lista produktów marki MATE GREEN

  • Firma z pasji, z tradycjami
  • Autentyczny, intensywny smak
  • Organiczne produkty

Firma z pasji, z tradycjami

Początki marki Mate Green sięgają 2004 roku, kiedy zafascynowana yerba mate para z Warszawy postanowiła zapewnić dostęp do tego napoju konsumentom w Polsce. Po długiej nauce o yerba mate i poszukiwaniach odpowiedniego dostawcy wysokiej jakości suszu, para dała radę stworzyć sieć dostaw i sklep z yerba mate. Ich determinację podkreśla fakt, że poszukiwania dostawcy objęły nawet kilkunasto tygodniową podróż do Ameryki Południowej! Efekt jednak może satysfakcjonować - wysokiej jakości yerba mate, dopasowana do polskiego rynku i smaku.

 

Autentyczny, intensywny smak

Tradycyjny smak południowoamerykańskiej yerba mate nie odpowiada wielu konsumentom w Polsce. Ze względu na to, marka Mate Green opracowała specyficzny sposób wytwarzania yerba mate, dzięki któremu uzyskano niepowtarzalny smak, dopasowany lepiej do kubków smakowych docelowych konsumentów. Nie ma czego się jednak obawiać - metoda ta jest zgodna z tradycyjnym przygotowaniem yerba mate! Co więcej, chronione logo zawierające frazę “Mate Green” oraz obrazek tukana, gwarantuje autentyczność produktu!

 

Organiczne produkty

Susz wykorzystywany do produkcji yerba mate marki Mate Green pochodzi z całkowicie organicznej hodowli. Ostrokrzewy, z których pochodzi susz Mate Green, rosną w dżungli, wolne od pestycydów, sztucznych nawozów i GMO. Po ręcznym zbiorze gałązek, pozostawia się krzewy do odrośnięcia.

Top 3 produkty Mate Green:

 

Aktywne filtry