Opinie o Nas

Lista produktów marki ALLMAX

ALLMAX

  • Informed Choice –  brak zabronionych substancji
  • Dokładna kontrola jakości produktów
  • Współpraca z profesjonalnymi sportowcami
  • Sprawdzona na rynku marka

Informed Choice –  brak zabronionych substancji

Produkty ALLMAX kluczowe dla sportowców, takie jak kreatyna, beta-alanina i glutamina, posiadają certyfikat Informed Choice. Oznacza to, że losowe próbki produktów są dodatkowo badane przez niezależną organizację, pod kątem zawartości niedozwolonych substancji. Certyfikat Informed Choice pokazuje konsumentom, że produkt który kupują ma czysty i sprawdzony skład, nie zaszkodzi ich zdrowiu. To szczególnie istotne dla sportowców, poddawanych kontrolom antydopingowym.

 

Dokładna kontrola jakości produktów

Producent bada jakość każdego używanego składnika i produktu, aby zapewnić najwyższą jakość. Dzięki temu, konsument dostaje sprawdzony, wiarygodny produkt końcowy, którego skład jest taki jak na etykiecie.

 

Współpraca z profesjonalnymi sportowcami

ALLMAX współpracuje z profesjonalnymi sportowcami. Ich ambasadorami są zawodnicy sportów sylwetkowych i sportów walki. ALLMAX dokłada wszelkich starań, aby tworzyć produkty które sprostają ogromnym wymaganiom sportowców.

 

Sprawdzona na rynku marka

ALLMAX Nutrition to sprawdzona marka, działająca na rynku od ponad 15 lat. Ze względu na wysoką jakość produktów, cieszy się zaufaniem konsumentów.

Aktywne filtry