Przedtreningówki

Przedtreningówki
Jest 180 produktów.
 • Napalm Igniter Shot to produkt o działaniu pobudzającym, stosowany przed treningiem pozwala na wykonanie ćwiczeń z maksymalnym zaangażowaniem, energią i wydolnością. Dodatkowo pozwala skierować całą koncentrację i uwagę na ćwiczenia, pozytywnie wpływa na motywację.

  3,99 zł
 • Guarana jest silnie energetyzującym ekstraktem tropikalnej rośliny uprawianej w Brazyli (Paullinia Cupana), będącej jednym z najbogatszych w świecie roślin źródłem alkaloidów purynowych w tym szczególnie kofeiny. Możliwość zakupu w opakowaniu jednostkowym (1 opakowanie=20 ampułek).

  5,99 zł
 • Przed-treningówka pobudzająco-pompująca w shocie.

  4,48 zł
 • Booster przed treningowy oparty na pobudzeniu i pompie mięśniowej. Zawiera duża dawkę cytruliny oraz AAKG. Nie zawiera beta-alaniny.

  7,99 zł
 • N1 to profesjonalny produkt przedtreningowy do zastosowania przed wysiłkiem fizycznym, łączący najwyższej jakości surowce. Zawiera unikalną mieszankę skutecznych substancji uznanych za efektywne przez społeczność zawodową, które gwarantują maksymalny efekt napompowania mięśni i skok wydolności fizycznej o poziom wyżej. Produkt gotowy do spożycia.

  5,99 zł
 • Zastosowana w High Kick tiamina ma wpływ na utrzymanie prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz na metabolizm energetyczny. Produkt zawiera kofeinę, która wpływa na zwiększenie czujności i uwagi. Magnez bierze udział w przekaźnictwie nerwowo-mięśniowym oraz ma wpływ na zmniejszenie zmęczenia. Dodatkowo produkt zawiera ekstrakty z cytryńca i...

  5,99 zł
 • Napój energetyczny stworzony z myślą o osobach obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym i psychicznym. Wysoka zawartość kofeiny i tauryny w połączeniu z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA sprawia, że NUTRAMINO Heat BCAA 330 ml idealnie nada się w porze przed treningowej. Produkt nie zawiera cukru.

  5,99 zł
 • Redweiler to innowacyjna, bardzo mocna przedtreningówka dedykowana najbardziej zdeterminowanym osobom trenującym na siłowni. Porcja w poręcznej ampułce doda Ci energii, zwiększy wydajność organizmu, zintensyfikuje "pompę" i podniesie koncentrację.

  5,99 zł
 • Iron Pump to suplement przedtreningowy przeznaczony przede wszystkim dla sportowców uprawiających dyscypliny siłowe ze względu na potężne dawki substancji aktywnych o działaniu pompującym - cytrulina, arginina. Dzięki Iron Pump Twoje mięśnie będą znakomicie ukrwione i otrzymają komplet składników, które umożliwią zmaksymalizowanie ich pracy w czasie...

  5,99 zł
 • Suplement diety w formie shota dla zwiększenia energii przed treningiem.

  7,99 zł
 • Wypróbuj tego cytrynowego shota i trenuj z jeszcze większą wydajnością. Dzięki POWERGYM Power Bomb Ampułka 10 ml będziesz mógł trenować znacznie dłużej i z większym zaangażowaniem. To dobre rozwiązanie, jeśli chcesz skorzystać z doskonałej proporcji składników aktywnych.

  7,99 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 180

Planowanie treningów z tygodniowym czy dwutygodniowym wyprzedzeniem to świetny pomysł, aby zachować regularność ćwiczeń. Często jednak życie weryfikuje nasze plany. Bywamy nie tylko zmęczeni fizycznie, ale również zdemotywowani, ospali, zniechęceni do ćwiczeń. Często odkładamy zaplanowane treningi, przez co trudniej nam zrealizować wcześniej zaplanowane cele. Aby móc w pełni realizować swoje plany treningowe zalecane są przedtreningówki. Specjalistyczne preparaty dedykowane osobom aktywnym pomogą skupić się na celach oraz zrealizować założenia treningowe.

Co dają przedtreningówki

Wiele osób zastanawia się, co dają przedtreningówki. Są to preparaty o zróżnicowanym składzie, w których kluczowym składnikiem jest kofeina czy też jej pochodne. Producenci wykorzystują naturalne substancje pobudzające, aby dodać nam siły oraz energii niezbędnej do rozpoczęcia treningu. Odpowiednio dobrane mieszanki składników sprawiają, że nasz organizm przygotowany jest na dłuższy trening.

Dobre przedtreningówki

Co w swoim składzie mają dobre przedtreningówki? Poza wspomnianą wcześniej kofeiną w przedtreningówkach znajdziemy taurynę, beta-alaninę, guaranę, l-tyrozynę. Zawarte w przedtreningówkach substancje skutecznie zwiększają skupienie i koncentrację, dodają energii i pozwalają na przyspieszenie rezultatów treningowych.

Najmocniejsze przedtreningówki

Wysokie stężenie niektórych preparatów pozwala stwierdzać, że są to najmocniejsze przedtreningówki. Warto przed ich zastosowaniem zapoznać się ze składem czy ulotką i w razie wątpliwości skontaktować się z dietetykiem i lekarzem.

Polecane przedtreningówki

Wśród licznych preparatów przedtreningowych zaleca się przede wszystkim te posiadające w swoim składzie taurynę i kofeinę. Dzięki tym prostym związkom skutecznie zwiększymy naszą koncentrację, odgonimy znużenie i apatię.

Przedtreningówki a zdrowie

Czy regularne zażywanie przedtreningówek jest zdrowe? Przedtreningówki a zdrowie to temat bardzo często podnoszony przez samych lekarzy. Faktem jest, że duże stężenie tauryny czy kofeiny w tych preparatach nie jest rekomendowane dla osób o wysokim ciśnieniu tętniczym czy z chorobami serca. Przed rozpoczęciem stosowania preparatów przedtreningowych warto poradzić się dietetyka lub lekarza.

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?