Opinie o Nas

Lista produktów marki Mex

42.jpg

  • Sprawdzona międzynarodowa marka
  • Wysokiej jakości akcesoria treningowe
  • Wsparcie sportowców

 

Sprawdzona międzynarodowa marka

Muscle Excellence (MEX) to marka produkująca suplementy diety i akcesoria trenigowe, od 2010 roku. Produkty MEX można kupić w około 50 krajach na całym świecie, w tym stacjonarnie w USA, Niemczech, Polsce czy Hiszpanii. MEX oferuje szeroki wybór produktów, od odżywek białkowych i aminokwasów, przez gainery, po różnorodne akcesoria do treningu siłowego.

 

Wysokiej jakości akcesoria treningowe

W ofercie MEX dominują akcesoria treningowe, przeznaczone szczególnie do ćwiczeń siłowych. Opaski MEX Wrist Wraps sprawdzą się świetnie dla każdego kto wyciska trochę kilogramów na ławce lub nad głowę, aby zabezpieczyć i usztywnić nadgarstki. Akcesoria treningowe MEX pomogą również w utrzymaniu sztangi, hantli lub drążka w różnorodnych ćwiczeniach, takich jak martwy ciąg, wiosłowanie i podciągnie. Tu do wyboru mamy paski treningowe, haki czy uchwyty przeznaczone do treningu wzmacniającego chwyt.

 

Wsparcie sportowców

Marka MEX współpracuje z wysokiej klasy sportowcami, którzy ufają suplementom i akcesoriom treningowym MEX. Jednym z atletów wspierających MEX jest Flex Wheeler - legenda kulturystyki!

Top 3 produkty MEX:

Aktywne filtry