Opinie o Nas

Lista produktów marki Multipower

  • Sprawdzona niemiecka marka
  • Wysoka jakość składników
  • Współpraca z profesjonalnymi sportowcami
  • Szeroki wybór produktów

 

Sprawdzona niemiecka marka

Multipower to sprawdzona niemiecka marka suplementów, będąca częścią Genuport Trade GmbH (podobnie jak Isostar). Lata tradycji i doświadczenia sprawiają, że konsumenci ufają Multipower i chętnie sięgają po produkty tej marki, wiedząc, że otrzymują suplementy o wysokiej jakości i skuteczności.

 

Wysoka jakość składników

Marka Multipower dba, aby oferowane przez nich produkty cechowała jak najwyższa jakość - tylko takie suplementy mogą spełnić wymagania sportowców! Ze względu na to, Multipower dokładnie wybiera dostawców surowców i kontroluje jakość procesu produkcji.

 

Współpraca z profesjonalnymi sportowcami

Multipower doskonale rozumie potrzeby atletów - to marka stworzona przez pasjonatów sportu, dla sportowców! Każdy nowy suplement Multipower jest konsultowany z profesjonalnymi atletami, aby mieć pewność, że spełni ich oczekiwania.

 

Szeroki wybór produktów

Marka Multipower oferuje szeroki wybór suplementów, z każdej kategorii. Szczególną popularnością cieszą się odżywki białkowe Multipower, ze względu na niecodzienną mieszankę frakcji białek. W ofercie Multipower znajduje się jednak znacznie więcej produktów, jak chociażby magnez, karnityna i guarana w ampułkach, kreatyna Creapure, napoje mleczne proteinowe czy białkowe batony.

Top 3 produkty Multipower:

Aktywne filtry