MHP

44.jpg

MHP to amerykański producent wyjątkowej lini suplementów dla sportowców. Firma specjalizuje się w produktach dla entuzjastów sportów siłowych i sylwetkowych.

Oferta tego producenta zawiera wszystko czego potrzeba do rozwoju siły, muskulatury czy idealnego wyrzeźbienia sylwetki. Wiedza oparta na doświadczeniach zawodowych kulturystów sprawiła, że produkty MHP trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, MHP udało się opatentować np. formułę glutaminy o przedłużonym 12 godzinnym okresie uwalniania. Do najbardziej znanych produktów firmy należą wyśmienita odżywka typu Bulk Up Your Mass czy choćby booster poziomu testosteronu T-Bomb.

Jest 1 produkt.
  • Gdy budujesz masę mięśniową, Twój organizm potrzebuje nie tylko białka, ale także witamin, minerałów i energii. Wszytko to dostarczysz dzięki preparatowi MHP Up Your Mass – w jego składzie znajdziesz wszystko, co niezbędne do wydajnego treningu na siłowni. Odżywka polecana przez zawodowców. Zobacz, jak skuteczny może być trening.

    178,98 zł

Wyświetlane 1 - 1

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?