MHP

44.jpg

MHP to amerykański producent wyjątkowej lini suplementów dla sportowców. Firma specjalizuje się w produktach dla entuzjastów sportów siłowych i sylwetkowych.

Oferta tego producenta zawiera wszystko czego potrzeba do rozwoju siły, muskulatury czy idealnego wyrzeźbienia sylwetki. Wiedza oparta na doświadczeniach zawodowych kulturystów sprawiła, że produkty MHP trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, MHP udało się opatentować np. formułę glutaminy o przedłużonym 12 godzinnym okresie uwalniania. Do najbardziej znanych produktów firmy należą wyśmienita odżywka typu Bulk Up Your Mass czy choćby booster poziomu testosteronu T-Bomb.

Jest 17 produktów.
 • Gdy budujesz masę mięśniową, Twój organizm potrzebuje nie tylko białka, ale także witamin, minerałów i energii. Wszytko to dostarczysz dzięki preparatowi MHP Up Your Mass – w jego składzie znajdziesz wszystko, co niezbędne do wydajnego treningu na siłowni. Odżywka polecana przez zawodowców. Zobacz, jak skuteczny może być trening.

  178,99 zł
 • Zastosowana w Glutamine-SR technologia Micro-Feed pozwala na niespotykane wcześniej 100-procentowe wykorzystanie L-Glutaminy, zmaksymalizowanie efektów anabolicznych/antykatabolicznych oraz zoptymalizowanie wzrostu mięśni i regeneracji.

  78,99 zł
 • MHP Dark Rage to opracowany wg amerykańskiej receptury potężny, kompletny stack przedtreningowy, który dzięki swojej złożonej formule nie tylko zwiększa jakość jednostki treningowej, ale wpływa również na regenerację potreningową. Wspomaga procesy anaboliczne, imponująco zwiększa siłę i wytrzymałość dla jak najefektywniejszego treningu.

  148,99 zł
 • Zaawansowany profil odżywczy Up Your Mass dostarcza węglowodanów, białka i tłuszczów w precyzyjnie określonych proporcjach (45/35/20), dzięki czemu twój organizm może zdobywać siłę i masę mięśniową bez gromadzenia tkanki tłuszczowej!

  84,98 zł
 • Dark matter jest suplementem stosowanym zaraz po ukończeniu treningu, który błyskawicznie i silnie działa, wykorzystując efekt po treningowego "anabolicznego okna". Po zakończeniu treningu w organizmie ćwiczącego wytwarza się silne zapotrzebowanie na wszystkie składniki energetyczne i odżywcze.

  158,99 zł
 • Zastosowana w Glutamine-SR technologia Micro-Feed pozwala na niespotykane wcześniej 100-procentowe wykorzystanie L-Glutaminy, zmaksymalizowanie efektów anabolicznych/antykatabolicznych oraz zoptymalizowanie wzrostu mięśni i regeneracji.

  209,00 zł
 • Anadrox sprawia, że produkcja tlenku azotu w twoim organizmie przekroczy fizjologiczne normy, pozwalając ci doświadczyć najmocniejszej pompy, jaką kiedykolwiek czułeś. Anadrox zawiera silny booster NO – NitroFolin, jedyny tego typu związek posiadający zdolność przezwyciężania naturalnych antagonistów NO, co pozwala na osiągnięcie bezprecedensowej pompy...

  219,00 zł
 • Najmocniejszy zestaw aminokwasów rozgałęzionych BCAA! Mega dawka leucyny - 4 razy więcej niż pozostałych aminokwasów BCAA w rewelacyjnym suplemencie diety Maximum Human Performance MHP. Doskonały stosunek aminokwasów o rozgałęzionym łańcuchu - 4:1:1 powoduje mega hardcore efekt antykataboliczny, a przez to skutecznie wspomaga wzrost suchej, beztłuszczowej...

  79,00 zł
 • XPEL jest idealny dla kobiet, które chcą szybko odchudzić sylwetkę o dwa, trzy kilogramy, aby zmieścić się w sukienkę na specjalną okazję, kostium kąpielowy czy inny strój odsłaniający ciało. Kobiety, które dopiero zaczynają się odchudzać mogą użyć XPEL żeby rozkręcić proces utraty wagi, preparat jest silniejszy niż zwyczajne proszki...

  68,99 zł
 • T-BOMB II stymuluje Twoją przysadkę do produkcji hormonu luteinizującego oraz uwolnienia testosteron, powodując niewiarygodny przypływ energii oraz zadziwiające efekty jeżeli chodzi o twarde jak skała mięśnie!

  178,99 zł
 • Maximum Human Performance Secretagogue-One zapewnia właściwe otoczenie do wytwarzania wzrostu z zachowaniem stanu równowagi, wspomaga także działanie przysadki mózgowej w zrównoważony oraz naturalny sposób. Jest nietoksycznym, bezpiecznym suplementem nie zawierającym syntetycznych hormonów, które mogłyby osłabić Twój system endokrynologiczny.

  168,98 zł
 • Wysokobiałkowy budyń - suplement proteinowy, który dostarcza aż 30 gram najwyższej jakości białka, w formie wspaniale smakującego deseru. Silna i skuteczna odżywka białkowa w postaci pysznego proteinowego budyniu może stanowić uzupełnienie diety lub też może stanowić pełnowartościowy zamiennik posiłku. Każda porcja to tylko 190 kcal oraz aż 30 gram białka!

  14,99 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 17

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?