Muscle Meds

45.jpg

Muscle Meds to pochodzący z Ameryki producent suplemetów diety dla sportowców. Oferta firmy skierowana jest głównie do sportowców dyscyplin sylwetkowych. Głównym hasłem Muscle Meds jest tworzenie produktów innowacyjnych i unikatowych. Najlepszym przykładem jest wprowadzenie na rynek pierwszego na świecie izolatu białka wołowego Carnivor, który szybko podbił rynek, będąc idealnym zastępstwem dla białka serwatkowego. Muscle Meds tworzy swoje produkty z dbałością o każdy ich szczegół, dlatego też ich produkcję dzieli na pięć odrębnych faz. Każda z faz ma na celu maksymalne dopracowanie finalnego produktu, co jest wielkim atutem producenta. Najbardziej rozpoznawalną twarzą marki Muscle Meds jest jeden z najbardziej umięśnionych kulturystów IFBB Kai Greene.

Jest 7 produktów.
 • Carnivor - to pierwszy na świecie izolat białek wołowych Carnivor jest o 350% bardziej skoncentrowany niż stek i znacznie bardziej skoncentrowany, niż białko serwatkowe, przy czym nie zawiera ani grama tłuszczu czy cholesterolu!

  134,98 zł
 • Carnivor - to pierwszy na świecie izolat białek wołowych Carnivor jest o 350% bardziej skoncentrowany niż stek i znacznie bardziej skoncentrowany, niż białko serwatkowe, przy czym nie zawiera ani grama tłuszczu czy cholesterolu!

  224,98 zł
 • CARNIVOR wykorzystuje najnowsze techniki ekstrakcji, hydrolizy i izolowania, dzięki czemu zaprojektowania techniką bioinżynierii izolat białek wołowych dostarcza mięśniom budującej mocy białek czerwonego mięsa z wyższym poziomem aminokwasów niż jakakolwiek proteina wykorzystująca: serwatkę, soję, mleko czy jajka.

  89,00 zł
 • Carnivor Liquid Protein - pierwszy na świecie izolat białek wołowych znacznie bardziej skoncentrowany niż białko serwatki - tym razem w postaci gotowych drinków.

  11,98 zł
 • Najlepszy na rynku preparat keratynowy. Jedyny w swoim rodzaju wzbogacony kwasem dekanowym!

  69,00 zł
 • Dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć w technologii białka, MuscleMeds Performance Technologies wprowadza nowy carnivor bars.

  10,99 zł
 • Amino Decante zawiera 19 aminokwasów niezbędnych do jak najskuteczniejszego treningu i rozbudowy tkanki mięśniowej. Wysokie obciążenie organizmu, takie jak intensywny trening na siłowni może szybko wyczerpać naturalny poziom między innymi glutaminianu tak niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ten produkt został stworzony z myślą o osobach...

Wyświetlane 1 - 7 z 7

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?