Opinie o Nas

Lista produktów marki Nutrend

4.jpg

  • Sprawdzona marka z tradycjami
  • Czyste produkty dla sportowców
  • Wysoka jakość suplementów

 

Sprawdzona marka z tradycjami

Nutrend to czeski producent suplementów, obecny na rynku od 1993 roku. 30 lat doświadczenia i klarowna misja marki sprawia, że Nutrend to jeden z wiodących producentów suplementów dla sportowców w Europie. Produkty Nutrend dostępne są w 29 krajach na całym świecie.

 

Czyste produkty dla sportowców

Misja marki Nutrend to tworzenie wysokiej jakości suplementów dla sportowców oraz propagowanie filozofii “no doping”. Czeski odpowiednik POLADA ocenił pozytywnie jakość i proces produkcji suplementów Nutrend, zatem są one świetnym wyborem zarówno dla osób aktywnych jak i profesjonalnych sportowców. Potwierdza to fakt, że marka Nutrend jest partnerem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Polskiego Związku Wioślarstwa.

 

Wysoka jakość suplementów

W myśl jak najlepszego wspierania sportowców, marka Nutrend wyjątkowo dba o jakość oferowanych produktów. Proces produkcji suplementów Nutrend odbywa się w nowoczesnych halach produkcyjnych, z zastosowaniem najlepszej technologii i metod kontroli jakości. Proces produkcji spełnia normy zarządzania jakością ISO 9001:2009. Dbanie o jakość suplementów zaczyna się jednak już na etapie wyboru surowców - Nutrend korzysta z wysokiej jakości składników, takich jak Creapure, Carnipure, BioPerine czy Kre-Alkalyn.

Top 3 produkty Nutrend:

Aktywne filtry