Opinie o Nas

Lista produktów marki Optimum

52_2.jpg

  • Informed Choice – brak zabronionych substancji
  • Dostępny i wybierany na całym świecie
  • Surowce najwyższej jakości
  • Dopasowanie produktów do różnych potrzeb

 

Informed Choice – brak zabronionych substancji

Produkty Optimum Nutrition z linii Gold Standard posiadają certyfikat Informed Choice. Oznacza to, że losowe próbki produktów są dodatkowo badane przez niezależną organizację, pod kątem zawartości niedozwolonych substancji. Certyfikat Informed Choice pokazuje konsumentom, że produkt który kupują ma czysty i sprawdzony skład, nie zaszkodzi ich zdrowiu. To szczególnie istotne dla sportowców, poddawanych kontrolom antydopingowym.

 

Dostępny i wybierany na całym świecie

Produkty Optimum Nutrition można kupić na całym świecie, w ponad 110 krajach. Cieszą się świetnym zaufaniem wśród konsumentów, co potwierdza fakt, że Gold Standard Whey jest bestsellerem wśród koncentratów białka serwatkowego na świecie.

 

Surowce najwyższej jakości

Do produkcji suplementów Optimum Nutrition wykorzystywane są surowce najwyższej jakości. Optimum Nutrition oferuje wysokiej jakości kreatynę Creapure, dokładnie przebadane białka oraz składniki mineralne w wysoko przyswajalnych formach.

 

Dopasowanie produktów do różnych potrzeb

Optimum Nutrition dostarcza produkty spełniające różnorodne potrzeby. Białko dostępne jest w formie nie tylko koncentratu, ale też izolatu, hydrolizatu i kazeiny. Kompleks witamin i składników mineralnych przygotowany jest osobno dla potrzeb mężczyzn i kobiet, a aminokwasy dostępne są w wersji czystej oraz dodatkowo pobudzającej.

Top 3 produkty Optimum Nutrition:

Aktywne filtry