Performance

Belgijska firma PERFORMANCE od ponad 20 lat jest wiodącym producentem odżywek dla sportowców. Zatrudnia ona trenerów, dietetyków i specjalistów z dziedziny zdrowego odżywiania oraz wspomagania wysiłku fizycznego.


Firma ta jest zespołem dynamicznych i zmotywowanych ludzi, a ich naczelnym celem jest, aby wszystkie odżywki i suplementy PERFORMANCE wypuszczone na rynek zachowywały 10 zasad gwarantujących jakość, przestrzeganych od samego początku do samego końca ich powstania. Doprowadziło to do stworzenia tylko markowych produktów o międzynarodowej reputacji. Marka PERFORMANCE oznacza: Wysokiej jakości surowce używane do produkcji odżywek i suplementów, które są składnikami z pierwszej ręki, Stałe prowadzenie badań w celu ustawicznego ulepszania i urozmaicania oferty produktów, Wzorcowa linia technologiczna i higiena podczas produkcji wszystkich odżywek. Kompleksowa i surowa kontrola oraz nadzór całej partii odżywek i suplementów we współpracy z uznanymi laboratoriami w Europie i na całym świecie, Wszystkie produkty tworzone zgodnie z aktualnymi trendami, osiągane dzięki najnowszym technologiom, opracowywane we współpracy z ekspertami z USA, Składy wszystkich produktów zapewniają najwyższej jakości współczynniki skuteczności i przyswajalności dla organizmu człowieka, Produkty w postaci proszku są w różnorodnych smakach, Najlepszy z możliwych stosunek jakość – cena, Ścisła i stała współpraca z wieloma sportowcami o międzynarodowej reputacji, Ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie odżywek dla sportowców oraz współpracy w przygotowaniu profesjonalnych sportowców do zawodów.

Jest 15 produktów.
 • Baton węglowodanowo-białkowy, który dostarcza 16 g pełnowartościowego białka z serwatki i mleka. Performance Fast Recovery Bar to idealna propozycja dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż tylko batonika białkowego. Unikalne połączenie chrupiącego wafelka oblanego czekoladą z białkowym nadzieniem w środku skusi każdego.

  6,98 zł
 • Premium Pure Whey to innowacyjna odżywka białkowa uzyskana poprzez połączenie koncentratu i izolatu białka serwatkowego, co zapewnia wysoką koncentrację protein w produkcie. Zastosowanie specjalnego procesu pozyskania białka umożliwiło zredukowanie do minimum zawartości laktozy oraz tłuszczu. Sztuczne aromaty zastąpiono naturalnymi, a aspartam ustąpił...

  118,99 zł
 • Premium Pure Whey to innowacyjna odżywka białkowa uzyskana poprzez połączenie koncentratu i izolatu białka serwatkowego, co zapewnia wysoką koncentrację protein w produkcie. Zastosowanie specjalnego procesu pozyskania białka umożliwiło zredukowanie do minimum zawartości laktozy oraz tłuszczu. Sztuczne aromaty zastąpiono naturalnymi, a aspartam ustąpił...

  218,99 zł
 • Lean Gainer to bulk łączący węglowodany o różnym stopniu wchłanialności z izolatem i koncentratem białka serwatki. Połączenie to sprawia, iż osiągnięcie szybszych przystów masy mięśniowej nie będzie już problemem. Dodatkowo większa podaż kalorii powoduje skrócony czas regeneracji potreningowej.

  98,99 zł
 • BCAA to aminokwasy rozgałęzione wpływające na syntezę białek w organiźmie. Regenerują mięśnie u osób trenujących.

  128,99 zł
 • O-Booster to suplement diety, który łączy w sobie ZMA, Tribulus Terrestris, korzeń Maca i kozieradki.Promuje on naturalną produkcję testosteronu w celu poprawy wytrzymałości i wzrostu mięśni. Przyspiesza regenerację.

  98,99 zł
 • Coś na ząb dla prawdziwych miłośników puszystych naleśników, opartych dodatkowo o szybko wchłanialne formy białek. Produkt zawiera jedynie minimalną ilość tłuszczu. Dzięki niskiej zawartości cukru i wysokiej zawartości protein pochodzących z koncentratu i izolatu białka serwatki oraz albuminy jaja kurzego, mamy do czynienia z produktem który świetnie...

  68,99 zł
 • Zbuforowany Kre-Alkalyn Xtreme® zapewnia wyższą absorpcję oraz dostępność monohydratu kreatyny . W konsekwencji, mniejsze dawki dają wzmocniony efekt działania kreatyny. 

  88,99 zł
 • Aminokwasy rozgałęzione w klasycznych proporcjach 2:1:1. Najwyższa dawka na rynku (8000 mg BCAA w porcji) wzbogacona o porcję glutaminy to idealna mieszanka po ciężkim treningu. Recovery BCAA przyspieszy twoją regenerację oraz wzomcni system odpornościowy

  148,98 zł
 •  Bomba jest najlepszym preparatem przed treningiem. Stymuluje produkcję tlenku azotu w celu zapewnienia maksymalnego napompowania, dzięki przemyślanej kombinacji trzech ważnych elementów: L-Argininy, Beta-Alaniny i Kre-Alkalyn.

  88,99 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 15

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?