Opinie o Nas

Lista produktów marki PowerBar

  • Sprawdzona międzynarodowa marka
  • Suplementy dla sportowców - doping free
  • Dopracowane składy produktów

 

Sprawdzona niemiecka marka

PowerBar to założona ponad 30 lat temu w USA marka suplementów dla sportowców. Od 2014 roku PowerBar jest członkiem spółki Post Holdings, zrzeszającej takie marki jak Dymatize czy Premier Protein. Misją marki PowerBar jest wspieranie sportowców - PowerBar był sponsorem wielu imprez na światowym poziomie, takich jak Tour de France, Giro d’Italia czy Igrzysk Olimpijskich w Sydney.

 

Suplementy dla sportowców - doping free

Suplementy PowerBar skierowane są do sportowców, również tych na profesjonalnym poziomie. Aby sprostać potrzebom atletów na najwyższym poziomie, marka PowerBar dba o wysoką jakość swoich produktów. Suplementy PowerBar badane są przez niezależne laboratorium, dla zapewnienia najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Dzięki temu, suplementy PowerBar znajdują się na Liście Kolońskiej (Cologne List), co gwarantuje, że nie zawierają substancji zabronionych przez WADA (doping free).

 

Dopracowane składy produktów

Kompozycje składników w suplementach PowerBar są dobrze przemyślane i dopracowane, aby zapewniać jak najlepsze efekty. Dla przykładu, żele energetyczne PowerBar z oznaczeniem C2 max zawierają mieszane źródła węglowodanów (glukoza i fruktoza w proporcji 2:1), co zapewnia lepszą wchłanialność przy wysokim spożyciu węglowodanów w trakcie biegu lub jazdy na rowerze.

Top 3 produkty PowerBar:

Aktywne filtry