Opinie o Nas

Lista produktów marki Trec

  • Znana polska marka
  • Szeroki wybór produktów
  • Popularny jabłczan kreatyny
  • Suplementy dla sportowców

 

Znana polska marka

Marka Trec działa a rynku suplementów od 2001 roku. Trec od początku współpracował z polskimi sportowcami, szczególnie ze środowiska kulturystyki i fitness. Szczególną popularność zdobyła dzięki serii Zapytaj Trenera na platformie Youtube.

 

Szeroki wybór produktów

Marka Trec oferuje suplementy ukierunkowane na różnorodne cele. Przede wszystkim, Trec zapewnia suplementy dla sportowców, takie jak kreatyna, beta-alanina czy przedtreningówki. Na tym jednak wybór się nie kończy, Trec oferuje również kompleksy witamin, składniki mineralne, kwasy omega 3 czy suplementy na sen.

 

Popularny jabłczan kreatyny

Trec CM3 to prawie legendarny produkt, jeden z popularniejszych jabłczanów kreatyny. Trec CM3 w proszku zachowuje standardowy skład 100% jabłczanu kreatyny, Trec CM3 w kapsułkach zawiera dodatek inozyny i kwas alfa-liponowy.

 

Suplementy dla sportowców

Mark Trec tworzy suplementy przeznaczone dla sportowców i osób trenujących siłowo i rekreacyjnie. W ofercie Trec występuje również linia suplementów Trec Endurance, która dodatkowo realizuje potrzeby osób trenujących bieganie, kolarstwo, pływanie czy triathlon.

Top 3 produkty Trec:

Aktywne filtry