Ultimate

63.jpg

Ultimate Nutrition jako jedna z pierwszych firm na świecie zaoferowała swoim klientom aminokwasy w tabletkach, białko w proszku czy odżywkę węglowodanową, co sprawia że dziś producent uznawany jest za kultowego.
Ultimate Nutrition to istniejąca od 1979 r. amerykańska firma produkująca odżywki i suplementy dla sportowców. Założycielem Ultimate Nutrition jest Victor H. Rubino czołowy amerykański ciężarowiec, który niezadowolony z ówcześnie dostępnych suplementów postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i tworzyć odżywki wysokiej jakości, korzystając przy tym z własnych sportowych doświadczeń. Najbardziej cenionymi produktami Ultimate Nutrition jest wyskiej jakości odżywka białkowa Prostar 100% Whey Protein oraz znana na całym świecie przedtreningówka Horse Power.

Jest 32 produktów.
 • Prostar 100% Whey Protein jest kompletną odżywką białkową. Dzięki wytwarzaniu w unikalnym opatentowanym procesie micro i ultrafiltracji odżywka białkowa Ultimate Prostar Whey Protein nie ma sobie równych na rynkach światowych. Łatwoprzyswajalne białko o wysokiej wartości odżywczej Prostar doskonale nadaje się do budowy suchej beztłuszczowej masy mięśniowej.

  188,98 zł
 • Iso Sensation 93 to wyjątkowa odżywka białkowa, która jest efektem 5-letnich badań w laboratoriach Ultimate Nutrition. Białko Ultimate Protein Iso Sensation 93 zawiera 100% IsoChill Whey Protein Isolate. Ta doskonała odżywka białkowa została dodatkowo wzbogacona o colostrum, substancję dostarczającą składników odżywczych i innych niezbędnych elementów...

  288,98 zł
 • Kreatyna o wysokim stopniu rozdrobnienia.

  48,98 zł
 • BCAA firmy Ultimate, to aminokwasy w formie proszku, do sporządzania napoju wspomagającego trening, zarówno od strony zapewniania optymalnych dawek energii, jak i regeneracji. Preparat błyskawicznie się wchłania, jest pomocny we wszystkich dyscyplinach sportu.

  118,99 zł
 • Ultimate Nutrition Bulgarian Tribulus Terrestris to naturalny suplement, który podnosi poziom naturalnego testosteronu oraz siłę mięśni. Każda kapsułka suplementu anabolicznego Ultimate Nutrition Tribulus Terrestris zawiera aż 45 % saponin (750 mg).

  78,99 zł
 • L-karnityna jest kwasem, który znajduje się przede wszystkim w mięśniach. Karnityna transportuje kwasy tłuszczowe do mitochondriów. W mitochondriach zachodzi proces wytwarzania energii z tychże kwasów tłuszczowych.

  68,99 zł
 • Ultimate Nutrition Anti-Oxidant zawiera w swoim składzie witaminy, minerały i aminokwasy, które pomagają walczyć z wolnymi rodnikami.

  68,99 zł
 • Suplement diety Ultimate Nutrition GABA stabilizuje ciśnienie krwi, zapobiega bólom i zmniejsza ryzyko wystąpienia skurczów mięśniowych podczas wysiłku fizycznego. Ultimate Nutrition GABA równoważy pobudzające działanie DMAE, optymalizując tym samym pracę komórek nerwowych.

  58,98 zł
 • Stosowanie Beta Alaniny do podwyzszenia karnozyny w mięśniach, to sposób na podniesienie potencjału anaerobowego ćwiczeń oraz efektu kreatynowego podczas ćwiczeń. Pierwsze odkrycia pochodzą z początku 1900, Beta Alanina i Histydyna  to dwa komponenty w dużych ilościach obecne w mięśniach szkieletowych.

  64,99 zł
 • CLA (sprzężony kwas linolowy) jest kwasem tłuszczowym, który wspomaga przyrost masy mięśniowej, minimalizując redukcję białek podczas treningu i przeciwdziałając negatywnym efektom hormonów działających katabolicznie (np. kortyzolu), jednocześnie poprawia witalność i zwiększa rezerwy energetyczne.

  74,02 zł
 • Unikalny środek termogeniczny – połączenie substancji o działaniu odchudzającym i dostarczającym energii. Red Zone pozwala na spalenie tłuszczu, który jest najmniej podatny ma działanie treningu i diety, dzięki czemu mięśnie są bardziej widoczne. Złożony skład pozwala na stymulowanie metabolizmu na kilka sposobów.

  148,98 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 32

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?