Ultimate

63.jpg

Ultimate Nutrition jako jedna z pierwszych firm na świecie zaoferowała swoim klientom aminokwasy w tabletkach, białko w proszku czy odżywkę węglowodanową, co sprawia że dziś producent uznawany jest za kultowego.
Ultimate Nutrition to istniejąca od 1979 r. amerykańska firma produkująca odżywki i suplementy dla sportowców. Założycielem Ultimate Nutrition jest Victor H. Rubino czołowy amerykański ciężarowiec, który niezadowolony z ówcześnie dostępnych suplementów postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i tworzyć odżywki wysokiej jakości, korzystając przy tym z własnych sportowych doświadczeń. Najbardziej cenionymi produktami Ultimate Nutrition jest wyskiej jakości odżywka białkowa Prostar 100% Whey Protein oraz znana na całym świecie przedtreningówka Horse Power.

Jest 7 produktów.
 • -30%

  BCAA firmy Ultimate, to aminokwasy w formie proszku, do sporządzania napoju wspomagającego trening, zarówno od strony zapewniania optymalnych dawek energii, jak i regeneracji. Preparat błyskawicznie się wchłania, jest pomocny we wszystkich dyscyplinach sportu.

  69,00 zł 98,99 zł
 • Iso Sensation 93 to wyjątkowa odżywka białkowa, która jest efektem 5-letnich badań w laboratoriach Ultimate Nutrition. Białko Ultimate Protein Iso Sensation 93 zawiera 100% IsoChill Whey Protein Isolate. Ta doskonała odżywka białkowa została dodatkowo wzbogacona o colostrum, substancję dostarczającą składników odżywczych i innych niezbędnych elementów...

  248,99 zł
 • Prostar 100% Whey Protein jest kompletną odżywką białkową. Dzięki wytwarzaniu w unikalnym opatentowanym procesie micro i ultrafiltracji odżywka białkowa Ultimate Prostar Whey Protein nie ma sobie równych na rynkach światowych. Łatwoprzyswajalne białko o wysokiej wartości odżywczej Prostar doskonale nadaje się do budowy suchej beztłuszczowej masy mięśniowej.

  188,98 zł
 • Ultimate Nutrition Bulgarian Tribulus Terrestris to naturalny suplement, który podnosi poziom naturalnego testosteronu oraz siłę mięśni. Każda kapsułka suplementu anabolicznego Ultimate Nutrition Tribulus Terrestris zawiera aż 45 % saponin (750 mg).

  78,99 zł
 • Kreatyna o wysokim stopniu rozdrobnienia.

  48,98 zł
 • L-karnityna jest kwasem, który znajduje się przede wszystkim w mięśniach. Karnityna transportuje kwasy tłuszczowe do mitochondriów. W mitochondriach zachodzi proces wytwarzania energii z tychże kwasów tłuszczowych.

  68,99 zł

Wyświetlane 1 - 7 z 7

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?