VPX

69.jpg

VPX to utworzona w 1993 r. amerykańska firma zajmująca się produkcją najwyższej klasy suplementów diety dla sportowców. Dzięki finansowaniu szeregu badań na najlepszych amerykańskich uczelniach,

VPX dostarcza sportowcom skuteczne i sprawdzone produkty najwyższej klasy. Najbardziej znanym produktem firmy VPX jest wieloskładnikowa formuła przedtreningowa Shotgun, która łączy w sobie mocną dawkę pobudzenia z mega pompą mięśniową. VPX dąży do tego by ich produkty były przełomowe i innowacyjne, przykładem może być choćby mTORC1 zawierający Creatyl-L-leucyny, opatentowany składnik wspomagający budowę mięśni.

Jest 15 produktów.
 • VPX Bang jest wspaniałą alternatywą dla osób szukających dobrego napoju energetycznego. W przeciwieństwie do swoich konkurentów nie zawiera kalorii. Dzięki temu może być bez przeszkód spożywany przez osoby będące na diecie. Co zatem zawiera BANG? Kofeinę, BCAA, sód, magnez, potas, kreatynę i glutaminę, czyli kombinację składników, które postawią Cie na nogi.

  9,99 zł
 • Prawdziwy wielozadaniowiec pośród przedtreningówek. Matrix kreatynowy, beta alanina, arginina, izolat & hydrolizat białka, specjalna kompozycja peptydowa z witaminą B6 i wiele innych - tylko w VPX Shotgun 5X - jeszcze nowszej, jeszcze mocniejszej wersji znanego i docenianego boostera energetycznego.

  148,98 zł
 • Mocne przedtreningowe uderzenie spod znaku legendarnego VPX. Idealne rozwiązanie na ciężki trening, które pomoże Ci przełamać wszystkie bariery. VPX Bang to połączenie składników poprawiających koncentrację oraz tych wpływających na zwiększenie pompy mięsniowej z solidną dawką BCAA i Beta-alaniny.

  128,99 zł
 • Przedstawiana wersja suplementu NO-Shotgun to całkowicie nowa, poparta latami badań formuła zwiększająca wydolność organizmu i przyśpieszająca wzrost suchej masy mięśniowej.

 • Firma VPX przedstawia swoje najnowsze osiągnięcie w dziedzinie budowania masy mięśniowej. VPX Stealth zawiera w składzie 12 kluczowych składników NO Shotgun co sprawia, że po treningu przez długi czas utrzymuje się pompa mięśniowa.

  148,99 zł
 • Najlepszej jakości czysty izolat białka serwatki WPI o najwyższej wartości odżywczej i aktywności anabolicznej. Maksymalna wartość biologiczna BV! Idealny suplement białkowy stosowany w celu uzupełniania diety w dyscyplinach sportów siłowych, takich jak kulturystyka i fitness. Doskonała odżywka CFM izolat białka serwatki bez zbędnych węglowodanów i bez...

 • Rozgałęzione aminokwasy: L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina zbilansowane w optymalnych dla człowieka proporcjach. Ich głównym zadaniem jest ograniczanie zachodzących wewnątrz organizmu procesów katabolicznych prowadzących do redukcji tkanki mięśniowej.

 • - Innowacyjna formuła - Wzrost masy mięśniowej - Opatentowana unikalna mieszanka BCAA w stosunku 2:2:1 

  128,99 zł
 • Redline Power Rush to suplement diety przeznaczony dla wszystkich sportowców, których trening jest niezwykle ciężki. Dzięki niemu organizm wzbogacony jest o znaczną ilość energii, która spożytkowana jest podczas wzmożonej intensywności fizycznej.

  11,00 zł
 • CREmTOR to innowacyjny suplement wyprodukowany przez firmę VPX. To nie tylko kreatyna to również suplement zwiększający syntezę białek. Synteza białek oznacza tworzenie nowych białek mięśniowych. Jest to proces naprawy i budowy większych mięśni.

  79,00 zł
 • NO SyntheSize jest jednym z pierwszych przedtreningowym suplementem wywołującym natychmiastowe zwiększenie energii, siły, napompowania, skupienia i uwagi, pozwalającym uzyskiwać lepsze wyniki i trenować intensywniej już kilka minut po jego spożyciu. Najlepsza i niewątpliwie tania odżywka VPX działa od razu i na każdego kto go spożyje.

  148,99 zł
 • Znakomity kompleks aminokwasów rozgałęzionych renomowanej firmy VPX. Oryginalna mieszanka w nietypowej proporcji 2:2:1 sprawi, że Twoje mięśnie zapomną co to katabolizm. Amino Rush to wysokiej jakości BCAA w formie proszku. Jedna porcja preparatu zawiera aż 6g BCAA.

Wyświetlane 1 - 12 z 15

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?