Opinie o Nas

Lista produktów marki BSN

  • Sprawdzona amerykańska marka
  • Rozpoznawalne, legendarne produkty
  • Ciekawe kompozycje składników

Sprawdzona amerykańska marka

Bio-Engineered Supplements and Nutrition, Inc. (BSN®) to rozpoznawalna amerykańska marka, działająca na rynku suplementów od 2001 roku. Produkcja suplementów BSN ma miejsce w Irlandii, przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Suplementy BSN są dystrybuowane do ponad 90 krajów na całym świecie.

 

Rozpoznawalne, legendarne produkty

Niektóre suplementy BSN urosły wręcz do miana legendarnych! Są świetnie rozpoznawalne przez konsumentów i zyskały ich zaufanie dzięki dobrej kompozycji składników i efektywnemu działaniu. Jednym z takich produktów jest preworkout NO-Xplode, zapewniający świetną pompę mięśniową, pobudzenie i poprawę wydolności. Sięgając po suplementy BSN, konsument wie, że otrzyma sprawdzony produkt, pomagający w realizacji celów.

 

Ciekawe kompozycje składników

Marka BSN dba o ciekawe, skuteczne kompozycje składników. Aminokwasy Amino-X to połączenie BCAA i zwiększającej energię tauryny. Przedtreningówka NO-Xplode to mieszanka cytruliny, beta-alaniny, kofeiny i rhodioli, a w odświeżonej wersji nawet z większą ilością substancji pompujących. Nie można zapomnieć też o białkach Syntha-6, które zawierają 6 frakcji białek, zapewniając stabilny dopływ aminokwasów do mięśni i świetny smak białka.

Top 3 produkty BSN:

 

Aktywne filtry