Opinie o Nas

Lista produktów marki BioTech USA

biotech.jpg

  • Sprawdzona międzynarodowa marka
  • Białko i batony bez laktozy
  • Wysoka jakość i brak niedozwolonych substancji
  • Współpraca ze sportowcami

Sprawdzona międzynarodowa marka

Biotech USA to amerykańska marka, która w 1999 roku została przejęta przez węgierską firmę. Właśnie na Węgrzech mieści się obecnie siedziba i zakłady produkcyjne Biotech USA. Biotech USA należy do top 5 marek suplementów diety w Europie i cieszy się zaufaniem szerokiego grona konsumentów.

 

Białko i batony bez laktozy

Biotech USA oferuje produkty odpowiednie dla osób które nie tolerują laktozy. Izolat białka serwatkowego Iso Whey Zero nie zawiera laktozy (<0,1 g w porcji), przez co jest świetnym wyborem dla osób z nietolerancją laktozy. Batony Zero Bar cechuje zarówno brak laktozy jak i brak cukrów dodanych.

 

Wysoka jakość i brak niedozwolonych substancji

Biotech USA zapewnia, że suplementy produkowane ze starannie dobranych składników, w ich własnych zakładach produkcyjnych, nie zawierają zakazanych substancji. To kwestia, na którą szczególną uwagę zwracają zawodowi sportowcy. O wysoką jakość produktów, Biotech USA dba poprzez realizację norm GMP, HACCP oraz ISO 9001-2000.

 

Współpraca ze sportowcami

Biotech USA współpracuje z licznymi sportowcami na poziomie amatorskim i zawodowym. Dzięki temu, firma Biotech USA doskonale rozumie potrzeby sportowców i uwzględnia je w produktach ukierunkowanych na poprawę wyników sportowych.

Top 3 produkty Biotech USA:

Aktywne filtry