Opinie o Nas

Lista produktów marki Grenade

  • Sprawdzona międzynarodowa marka
  • Skuteczny, polecany spalacz tłuszczu
  • #1 na świecie batony proteinowe

 

Sprawdzona międzynarodowa marka

Granade to sprawdzona brytyjska marka, działająca na rynku suplementów od 2010 roku. Główną motywacja twórców Grenade było stworzenie skutecznego, rozponawalnego spalacza tłuszczu oraz “wypowiedzenie wojny” nadwadze i otyłości. Od tego właśnie marka Grenade rozpoczęła swoje istnienie - spalacz tłuszczu Thermo Detonator. Obecnie, produkty marki Grenade można znaleźć w ponad 80 krajach na całym świecie.

Skuteczny, polecany spalacz tłuszczu

Jednym z najpopularniejszych produktów marki Grenade jest spalacz tłuszczu Thermo Detonator. To ciekawe połączenie kilku kluczowych składników wspierających odchudzanie - kofeina, gorzka pomarańcza, zielona herbata i kawa oraz pieprz kajeński. To wszystko w solidnych dawkach w kapsułce.

 

#1 na świecie batony proteinowe

Konsumenci kojarzą markę Grenade przede wszystkim z fenomenalnymi batonami Carb Killa. Nic dziwnego - to najlepiej sprzedające się batony proteinowe na świecie, nieprzerwanie od 2016 roku! Batony Grenade Carb Killa zawierają aż 20g białka i zaledwie 2g cukrów w jednej sztuce. Wyróżnia je również świetny smak.

Top 3 produkty Grenade:

Aktywne filtry