Syntrax

87.jpg

Firma słynie z doskonale dopracowanych smaków swoich odżywek, dzięki czemu na całym świecie znalazła szerokie grono odbiorców i zagorzałych zwolenników.

Syntrax jest pochodzącym ze Stanów Zjednoczonych producentem odżywek i suplementów diety dla sportowców. Syntrax od samego początku stawiał na innowacyjność swoich suplementów, przykładem może być choćby pionierskie zastosowanie smaków opartych na sokach owocowych. Producentowi przyznano certyfikat GMP, potwierdzający wysoką jakość oferowanego asortymentu. Najsłynniejszymi produktami Syntrax Nutrition są znana mieszanka białek Matrix i izolat białka serwatkowego Nectar - oba w palecie wysmienitych smaków.

Jest 3 produktów.
  • Syntrax Matrix 5.0 łączy kilka frakcji białek, dzięki czemu jeszcze lepiej wpływa na zmniejszenie katabolizmu spowodowanego treningiem, poprawia regenerację i zapewnia większy zysk netto masy mięśniowej. To dobry wybór zarówno dla sportowców, jak i osób chcących wzmocnić swój organizm w czasie rekonwalescencji. Producent zadbał o łatwe rozpuszczanie odżywki.

    168,98 zł
  • Odżywka przeznaczona dla sportowców, którzy szukają pełnowartościowego białka, bez innych dodatków. Uzyskano ją za pomocą zaawansowanych metod produkcji, dzięki czemu białko zachowało naturalną strukturę i konsystencję. Syntrax Nectar bardzo dobrze wchłania się i jest dostępny w wielu smakach.

    138,98 zł
  • Syntrax Micellar Creme to najwyższej jakości wolno działająca odżywka kazeinowa o rewelacyjnym smaku. Dostarcza organizmowi wszystkich, niezbędnych do regeneracji i budowy mięśni aminokwasów na przestrzeni kilkunastu godzin po jej spożyciu.  

    88,99 zł

Wyświetlane 1 - 3 z 3

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?