Cellucor

Cellucor tworzy zespół sportowych pasjonatów różnych dyscyplin, dzięki czemu receptury suplementów, dopracowane są w oparciu o doświadczenia i sugestie prawdziwych sportowców już na etapie rodzenia się pomysłu na ich tworzenie.
Cellucor to nagrodzona wieloma wyróżnieniami amerykańska firma zajmująca się produkcją odżywek i suplementów diety dla sportowców. Trzy prestiżowe tytuły przyznane przez portal Bodybuilding.com potwierdzają, że mamy do czynienia z firmą profesjonalną, cenioną, posiadającą w swojej ofercie produkty o innowacyjnych formułach i wysokiej jakości. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Cellucor jest mocna i ceniona przedtreningówka C-4.

Jest 19 produktów.
 • C4 Original to czysta energia w proszku. Dzięki zastosowaniu najnowyszch technologii i ekskluzywnych składników, takich jak azotan kreatyny, C4 jest bardziej zaawansowany niż jakikolwiek inny suplement przedtreningowy. Rozpali umysł, mięśnie i treningi, za każdym razem, gdy go użyjesz.

  148,98 zł
 • C4 Extreme to czysta energia w proszku. Dzięki zastosowaniu najnowyszch technologii i ekskluzywnych składników, takich jak azotan kreatyny, C4 Extreme jest bardziej zaawansowany niż jakikolwiek inny suplement przedtreningowy. Rozpali umysł, mięśnie i treningi, za każdym razem, gdy go użyjesz.

  6,49 zł
 • Spalacz Super HD zawiera w sobie znane wszystkim składniki powodujące zwiększone wydatkowanie tkanki tłuszczowej z miejsc najtrudniej dostępnych brzucha, bioder i pośladków.

  99,00 zł
 • Prawdopodobnie najbardziej zaawansowana formuła aminokwasowa dostępna na rynku. Alpha Amino zawiera 14 aminokwasów. Dzięki temu produktowi treningi zmienią się na lepsze a mięśnie będą rosnąć szybciej. Produkt wspomaga regenerację i z pewnością zaspokoi potrzeby najbardziej wymagającego sportowca. 

  98,99 zł
 • Przedtreningowa odżywka 2 w 1! Maksymalne dostosowanie suplementacji przedtreningowej! Cellucor M5 Extreme zawiera dwie oddzielne formuły - ignite + build. Pierwsza formuła zapewnia niewiarygodny przypływ energii, druga zaś wspiera budowę suchej masy mięśniowej. Cellucor M5 Extreme zapewnia maksymalną dawką energii i silne działanie anaboliczne.

  168,99 zł
 • Cellucor Cor Whey protein to doskonała mieszanka izolatu oraz koncentratu białka serwatkowego o niskiej zawartości cukru oraz tłuszczy. Najlepsze białko o doskonałym smaku to najlepsze narzędzie do budowy suchej beztłuszczowej masy mięśniowej, wzmocnione enzymami trawiennymi.

  199,00 zł
 • Suplement CELLUCORE BCAA to aminokwasy rozgałęzione połączone z beta-alaniną HICA i cytruliną. Wspomaga procesy anaboliczne, przyczynia się do optymalizacji regeneracji, stanowi cenne wsparcie treningów siłowych i wytrzymałościowych.  

  119,00 zł
 • Pierwsza dżywka przedtreningowa która nie zawiera cukru ani kreatny. CELLUCOR NO N-Zero Extreme to kombinacja dużych dawek kofeiny, beta alaniny, jabłczanu cytruliny, synefryny oraz aminokwasów BCAA przez co jest to najlepsza i kompletna przedtraningówka.

 • Kreatynęa firmy Cellucor wyróżnia Creasorb - rewolucyjny system dostarczania fosforanów, który wspiera lepsze wchłanianie i skuteczność suplementacji kreatyny. Wyposażony w pełni ujawnione, klinicznie badane dawki kreatyny klasy Creapure.

  89,00 zł
 • CLK to skuteczny spalacz tłuszczu nie zawierający stymulantów więc jest całkowicie bezpieczny. Cellucor CLK w składzie zawiera optymalną mieszankę 4 skuczenych składników:Kwasu foliowego, ketonów pochodzących z malin, l-karnityny oraz 7-Keto DHEA.

  99,00 zł
 • Cellucor L2 Extreme pomoże ci pozbyć się nadmiaru wody z organizmu nie wypłukując przy tym witamin i minerałów. To najbardziej zaawansowany diuretyk na rynku, który pomoże ci pozbyć się wody o masie nawet 10 kg. Nie zawiera żadnych stymulantów dlatego może być łączony z innymi produktami na redkucję masy. Jest to bardzo dobry wybór dla osób chcących...

  114,99 zł
 • P6 Black to najskuteczniejszy amerykański booster testosteronu na świecie o wielokierunkowym dizałaniu: ekstremalnie podnosi poziom testosteronu, zwiększa siłę i wytrzymałość oraz wspomaga koncentrację na treningach. Jeśli potrzebujesz naprawdę ekstremalnego skoku testosteronu to P6 black jest dla ciebie.

  168,99 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 19

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?