Opinie o Nas

Lista produktów marki All Stars

9.jpg

  • Sprawdzona międzynarodowa marka
  • Suplementy dla sportowców
  • Wysokiej jakości surowce

 

Sprawdzona międzynarodowa marka

All Stars to niemiecka firma powstała w 1972 roku, choć pod obecną nazwą działa od roku 1993. All Stars od ponad 30 lat zapewnia wysokiej jakości odżywki dla sportowców, w szczególności tych uprawiających kulturystykę i fitness. W swojej przeszłości All Stars współpracowało z amerykańską marką Weider oraz Arnoldem Schwarzeneggerem. Obecnie All Stars należy do top 5 wiodących firm suplementacyjnych w Europie, a suplementy All Starts można znaleźć w 63 krajach na całym świecie.

 

Suplementy dla sportowców

Marka All Stars skupia się na sportowcach. Jej celem jest dostarczenie sportowcom i osobom trenującym rekreacyjnie suplementów, które pomogą im osiągnąć cele sylwetkowe i sportowe. W ofercie All Stars znajdują się wszystkie potrzebne do kształtowania sylwetki suplementy, od kreatyny i beta-alaniny, przez aminokwasy, po pobudzające i pompujące przedtreningówki. Co ważne, suplementy All Stars nie zawierają żadnych składników zabronionych, znajdujących się na liście MKOl/WADA.

 

Wysokiej jakości surowce
All Stars dba, aby oferowane produkty miały jak najwyższą jakość premium. Pokazuje to zastosowanie kreatyny Creapure w produktach, wysoka zawartość aminokwasów w EAA oraz duże dawki aktywnych substancji w spalaczach.

Aktywne filtry