Opinie o Nas

GBS Angelo Frappe 150 g KASIX Lody Karmelowo-Mleczne

GBS Angelo Frappe 150 g KASIX Lody Karmelowo-Mleczne
search

GBS Angelo Frappe 150 g KASIX Lody Karmelowo-Mleczne

Producent: Kod produktu: Pro001508
Produkt niedostępny
21,99 zł

(14,66 zł 100g)

Brutto

  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399,00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Składniki: Kawa rozpuszczalna (47%), mleko pełne (47%), aromat, emulgator: lecytyna sojowa.

Do kubka wsyp 5 g proszku (1-2 czubatych łyżeczek), dodaj cukier lub słodzik według własnych preferencji. Ciągle mieszając wlej od 200 do 250 mi zimnego mleka, do całkowitego rozpuszczenia produktu. Najlepiej smakuje z kostkami lodu. 

questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.