Opinie o Nas

DOCTOR'S BEST L-Tryptophan TryptoPure® 500 mg 90 veg caps.

Ostatnie sztuki w magazynie!

Doctors Best L-Tryptophan TryptoPure® 500mg 90 weg.kaps.
search

DOCTOR'S BEST L-Tryptophan TryptoPure® 500 mg 90 veg caps.

Producent: Kod produktu: ZDR000751
w magazynie
149,99 zł
Brutto

  Bezpieczne zakupy do 10 000 zł

Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych 🏠
 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni


 • Prekursor serotoniny i melatoniny

 • Poprawia jakość snu

 • Może zmniejszać apetyt

 • Promuje dobre samopoczucie

 • Wspiera regenerację

  

Doctors Best L-Tryptophan TryptoPure® 500mg 90 weg. kaps. to suplement zawierający wysokiej jakości aminokwas l-tryptofan, który jest naturalnym prekursorem serotoniny oraz melatoniny. Wpływa korzystnie na jakość snu, promuje dobre samopoczucie, wspomaga procesy regneracyjne oraz może zmniejszać nadmierny apetyt.

  

L-tryptofan

Jest to aminokwas zaliczany do grupy egzogennych, czyli nie może być syntetyzowany w ludzkim organizmie. Jest to prekursor serotoniny, która to wpływa na apetyt, samopoczucie. Aminokwas ten może być pomocny w okresach nadmiernego stresu, obciążenia psychicznego. 

  

L-tryptofan, a układ nerwowy

Aminokwas ten silnie wpływa na układ nerwowy, pomocny jest w stanach przewlekłego stresu i obciążenia psychicznego. Może być pomocny dla osób, które mają problemy z zasypianiem oraz spadkiem motywacji. Wpływa także na produkcję niacyny, która to jest potrzebna do prawidłowego funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

  

Może wspomagać laktację

L-tryptofan pozytywnie wpływa na kobiety karmiące piersią, ponieważ może wspomagać laktację. Aminokwas ten obecny jest w mleku matki, który największe stężenie osiąga w nocy. Dziecko, które karmione jest odżywczym mlekiem matki bogatym w l-tryptofan doświadcza lepszego snu oraz łatwiej mu zasnąć.

  

Doctors Best L-Tryptophan TryptoPure® 500mg 90 weg. kaps. jest to suplement, który może być pomocny w poprawie jakości snu, samopoczucia. Korzystnie wpływa na pracę układu nerwowego, może zmniejszać apetyt.

Składnik aktywny w 1 kapsułce
L-tryptofan (TryptoPure®) 500 mg

Składniki: L-tryptofan, kapsułka (modyfikowana celuloza), celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu).

TryptoPure® jest marką zastrzeżoną przez firmę Ajinomoto Co, Inc.

1 kapsułka 30 minut przed pójściem spać.

UWAGA:
NIE stosować produktu w przypadku przyjmowania jakichkolwiek leków z grupy SSRI (selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny) lub inhibitorów monoaminooksydazy (MAO).
Jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości, jesteś w ciąży, karmisz piersią, planujesz zajść w ciążę, masz mniej niż 18 lat lub zażywasz leki, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem tego produktu.

Opinie / DOCTOR'S BEST L-Tryptophan TryptoPure® 500 mg 90 veg caps.

Teresa

polecono mi ten produkt dla córki, która schodziła z dużych dawek melatoniny i sprawdza się bardzo dobrze. Zaczęłyśmy z l-teaniną i mieszanką na sen od firmy lab one. Razem działają niesamowicie dobrze a nie uszkadzają organizmu :)

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty