Opinie o Nas

DOCTOR'S BEST Calm with Zembrin 25 mg 60 veg caps.

DOCTOR'S BEST Calm with Zembrin 25 mg 60 veg caps.
search

DOCTOR'S BEST Calm with Zembrin 25 mg 60 veg caps.

Producent: Kod produktu: ZDR001029
Produkt niedostępny
159,99 zł
Brutto

  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399,00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Składnik aktywny 1 kapsułka
Zembrin® (części nadziemne Sceletium tortuosum)
25 mg

Składniki: substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), kapsułka (modyfikowana celuloza), Zembrin®, substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

Meriva® jest znakiem zastrzeżonym przez Indena S.p.A.

1 kapsułka dziennie.

Nie przekraczać 1 kapsułki dziennie!

UWAGA! Zachowaj ostrożność, jeśli stosujesz leki antydepresyjne.

Opinie / DOCTOR'S BEST Calm with Zembrin 25 mg 60 veg caps.

Ronaldo

Używałem ten produkt już kilka razy, za każdym razem byłem zadowolony z efektów, produkt nie tylko pomaga w zwalczaniu stresu ale i zwiększa koncentracje. więc używam go gdy jestem zestresowany lub mam dużo nauki

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.